Strona 27 z 34 PierwszyPierwszy ... 172526272829 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 261 do 270 z 339
  1. #261
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    zapisac

  2. #262
    zapisac

  3. #263
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    czyli wyszla kpina, a nie zroznicowanie stackow...

    w ostatnim mastersie roznica miedzy 2 a 9 miejscem wynosila 87 punktow, czyli 2175 zetonow... nie wspominajac roznicy pomiedzy graczami posrednimi...

  4. #264
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Poznań, Poland
    Posty
    312
    Przecież to chyba łatwo można zmienić, tak by wszyscy byli zadowoleni. O kompromis tutaj nie trudno.

    Podejście Seby rozumiem, chciał by każdy miał szansę. Jednak master jest swoistą gratyfikacją za bardzo dobrą grę w całym cyklu. Dlatego uważam, że osoba, która bardzo dobrze grała w całym cyklu powinna mieć w finałowym turnieju przewagę w żetonach.

    Można punkty pomnożyć np. nie razy 25, tylko 50 (czy więcej) i wtedy różnica będzie większa pomiędzy poszczególnymi graczami, ale jednak nie tak duża żeby zawodnicy z ostatnich miejsc musieli czuć się pokrzywdzeni czy bez szans na zwycięstwo.

  5. #265
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Wiem, że nie biorę udziału w tej edycji stąd moje zdanie jest tylko sugestią. W poprzedniej edycji nie było różnicy w stackach początkowych w Finale Masters!!! i choć byłem jej zwycięzcą nie cieszył mnie ten fakt ale z drugiej strony nagrody dodatkowe były na tyle satysfakcjonujące, że nie widziałem problemu. W tej edycji nagrody zdecydowanie są mniejsze i prawdę mówiąc różnice w stackach powinny być widoczne i to najlepiej tak jak zasugerował to Lect. Powinna byc premiowana gra dobra przez cały sezon. W poprzedniej edycji były to pakiety teraz ...??? właśnie najlepszą nagrodą jest przewaga. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich.

  6. #266
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gruszczyn
    Posty
    315

  7. #267
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    18
    zapisać rudboya na jutro proszę

  8. #268
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    142
    zapisac prosze

  9. #269
    zapisać proszę

  10. #270
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Zapisac prosze

    Teki