Strona 26 z 162 PierwszyPierwszy ... 1624252627283676126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1612
  1. #251
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    5
    Nie jestem bettingowym expertem i znowu przegrałem na riverze. Pechowy ten poker stars dla mnie, nie wiem już jak bettowac zeby wygrac

  2. #252
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Maciek moze jakies promo dla graczy sit&go heads up

  3. #253
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    jestem za i moze to byc omaha h/l

  4. #254
    Panowie w październiku tylko EPT WAW EPT WAW i jeszcze raz EPT WAW,szczegóły wkrótce, postaramy się dodać więcej od tego co jest.
    Czas na pierwszy polski sukces, jak nie w Warszawie to gdzie ? Jak nie teraz to kiedy ? Gorąco zapraszam do satelit, zróbmy w listopadzie pokerowe Zakopane w Hyacie.
    Strefa PL oczywiście będzie kontynuowana.

  5. #255
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    no fainie napewno duzo osob bedzie gralo moja propozycja na listopad

    pozdrawiam

  6. #256
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    No jak na razie, to te satelity specjalnie dla polaków to straszny niewypał ;/. Ci którzy wygrają wejściówki do 109$ robią unregister od razu i w efekcie chyba tylko dwa miejsca za 800$ zostały jak na razie wygrane. Dużo lepiej na chwilę obecną grać normalne satelity do EPT dostępne dla wsystkich

  7. #257
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Trzebaby dodać do głównej puli dodatkowe tickety w początkowych etapach a na pewno zainteresowanie wzrośnie

  8. #258
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Nie wierze ze te satelitki do EPT sciagnely wiecej ludzi niz ofrta z sierpnia ktora byla dosc aktywna.
    Te 8,8 i 109 satelitki to lekkie nieprozumienie, w tych pierwszych zbiera sie ledwo na 1 ticket a w drugich nawet na 1 ticket do 800 nie ma wiec zostaje bezposrednie wkupienie.
    Zreszta zaden rozsadny gracz jak nie ma rolla na satelity 800$ nie mysli nawet o grze w EPT, no chyba ze z frerrola.

  9. #259
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Mam taki problem: przy logowaniu do PSa zaznaczam opcję pamiętania hasła, a w większości przypadków logowania hasło muszę wpisać (zdarza się, że jest zapamiętane). W każdym innym roomie jak zapamiętam, to hasło jest i amen. Trochę mnie to irytuje i nie wiem, czy wina w moim komputerze, czy pisać do supportu czy coś tam jeszcze.

  10. #260
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe mi normalnie zapamietuje tak sobie mysle ze moze wlaczasz PS z konta nie administratora ? i dlatego nie zapisuje zmian