Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 15zł + 5zł

    1 2.56%
  • 20zł + 5zł

    3 7.69%
  • 25zł + 5zł

    7 17.95%
  • 30zł + 5zł

    2 5.13%
  • 35zł + 5zł

    26 66.67%
Strona 26 z 33 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 328
  1. #251
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    20
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    P

    VI
    Kefirio 45
    Kacper Zasada 20
    Ogr 15
    moj nick na Bettson to hubsonx

    pozdrawiam

  2. #252
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!
    dzisiaj mnie w koncu wypuscili postaram sie jak najszybciej zrobic wyniki z ostatniego turnieju.
    Wracajac do bonusow to wysylalem przed pojsciem do szpitala maila do Betssona i widocznie nie doszedl :/ jeszcze raz sorry za to..

    to chyba narazie tyle :P powodzenia dzisiaj i do zobaczenia za tydzien

  3. #253
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Tej nocy najprawdopodobniej bedzie mozna obejrzec na telebimie mecz Polski z Rosją o 7.00, więc proponuję wziąść trochę kasy na stoliki

  4. #254
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Wyslalem maila z nickami graczy co powinni dostac kase do turnieju 5. Za te dwa co mnie nie bylo wysle w tym tygodniu.
    Jeszcze raz sorry ze tak wszystko dlugo to idzie..
    zapraszam dzisiaj

  5. #255
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    4
    Witam,

    Myślę czy jak się liga rozwinie, to nie da rady zrobić jakiejś relacji on-line, chociażby prymitywna kamerka bez komentarza i tylko to co zwykły kibic widzi. Na turniejach gra mój mąż (shih-tzu), kumpel(kAAAmil) i przyjaciółka która raz się tam pojawiłą znana wszystkim Walkiria. A ja siedze w domu z małym dzieckiem i nie dość że nie mogę pograć to jeszcze nie wiem co tam się dzieje!!!

    Proszę organizatorów o zastanowienie się nad tym

    Sandra

  6. #256
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    relacja na żywo mogła by się odbywać przez neta (trzeba by stworzyć własną stronę internetową) a jeszcze pewnie trzeba było by uzyskać jakieś zezwolenie no i oczywiście sprzęt. Ciekawy pomysł ale wydaje mi sie że trudne do wykonania.Pozdro

  7. #257
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    4
    niekoniecznie trudne, widzialam takie cos w brydżu. Można stworzyć prymitywną relacje, potrzeba dobrej kamery (moze internetową by się udało), komputera z dostępem do internetu i strony internetowej, albo jesli to mialoby być przez kamere internetowa, to moze to byc na jakims chat roomie. potem wystarczy ustawić przy jednym ze stołów, tak żeby obejmowała cały stół. Z czasem można pomyśleć o ulepszeniach, ale zawsze wszystko zaczyna się od jakiejś prowizorki

  8. #258
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Witam!
    dzieki za ciekawe propozycje i liczymy na nastepne jak skonczymy pierwszy sezon postaramy sie cos ciekawego i nowego wymyslec
    Pomysl z projektorem chyba sie podoba wiec teraz trzeba a raczej musimy zrobic cos nowego moze z tymi kamerkami ? :P
    kazda propozycje rozwazymy powaznie
    pozdrawiam
    Bugi (prawie juz zdrowy )

  9. #259
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Wyniki 6 turnieju (oficjalne ):

  10. #260
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Dluga fala po 6 turniejach (tez oficjalna )