Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 271
  1. #251
    Honda, moze jakas riposta przed wieczornym spotkaniem ?? ;D

  2. #252
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    266
    Johnny rycerzu badz przygotowany
    bo asy me zrobic moga glebokie rany
    twa lsniaca zbroja dzis moze nie pomoc
    bo juz na poczatku bedziesz mogl isc do domu

    dzis kazdy przeciwnik stawi drugiemu czola
    i tylko najlepszy im wszystkim podola
    kto bedzie triumfowal okaze sie w nocy
    nie zrobi tego ten co nie ma w sobie mocy

    kazdy jest graczem pewnym zwyciestwa
    kazdy ma duzo pokerowego mestwa
    kazdy bedzie bojowo nastawiony
    kazdy chce poczuc ciezar mistrza korony

  3. #253
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    367
    co tu duzo pisac gratulowalem na zywo przecyzwac nei bede bo jestem pizdaaa !

  4. #254
    graty dla pierwszej 3 ;D Honda dostarczył nam niezapomnianych wrażen ;D joo

  5. #255
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    266
    oczywiscie moge sie zgodzic z tym ze mialem szczescie w partii z Johnnym ale sam wtedy bylem w dupie na short stacku jak polowa osob na stole i po prostu zaryzykowalem.

    co do tego ze mialem niezasluzenie II miejsce to sie nie moge zgodzic bo od tej partii zaczalem odrabiac straty a z komentarza Johnnego wyszlo na to ze przez ta partie zdobylem II miejsce. na stole kazdy mogl miec to II miejsce wiec Johnny rozumiem ze mozesz byc zly/wkurwiony o ta partie ale bez przesady taki jest poker i sam to dobrze wiesz i nie raz to pisales. trzeba umiec przegrywac a nie miec pretensje i sie oburzac.

    kazdy juz przegrywal na pewniznach i wygrywal na fuxie. jakby wszyscy wchodzili tylko z najlepsza reka to ta gra byla by nudna.

    ogolnie turniej byl bardzo dziwny partie sami wszyscy widzieli jakie byly. poczatek spokojny a potem rozpetala sie burza.

    nie ma co wiecej pisac kolejny masters przeszedl do historii
    gratuluje wszystkim ktorzy wczoraj grali
    Ostatnio edytowane przez honduras ; 12-09-2008 o 12:37

  6. #256
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    367
    nie ma co tu duzo komentowac pierwsza 3 byla najlepsza i . ja dalem dupy i wygralem w wieczorze chyba z 3 partie hehe ale nie dalo sie inaczej hehe dzis kawalerski a w dupie to ja honda jestem ....z toba

  7. #257
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    250
    Faktycznie - kolejny masters za nami.
    Gratulacje dla "Trójki" i dla wszystkich oczywiście w masterze,
    bo co by nie powiedzieć to przecież wyprzedziliśmy 56 innych graczy,
    którzy przewinęli się przez tą ciekawą ligę.
    Ciekawe jaka będzie następna GLP - myślę że graczy też będzie dużo - jeśli uzbiera się średnia około 20 graczy na turniej to będzie oki.

  8. #258
    gratki dla pierwszej trojeczki. pozdro

  9. #259
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Gostyń
    Posty
    283
    gratulacje dla wszystkich finalistow a szczegolnie dla pierwszj trojcy, a bardzo bardzo szczegolnej dla naszej kwiaciarki karoliny pokazala jak trzeba sie nie pierdolic i isc na calosc szczescie miala tego dnia widocznie czuwal nad nia jej daymon(to z zlotego kompasu kto ogladal wie o co chodzi) .. kristof wygral caly ten wakacyjny tur wiec musial odpasc pierwszy jego daymon widocznie musial byc mocno oslabiony potych 9 wczesniejszych potyczkach...to tyle szkoda ze mnie niebylo troche bym wypil slyszalem ze bylo stawianie i jesli sie niemyle to grzela byl na 100 procent hahahahah....

  10. #260
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Witam po malej przerwie. Chce oznajmic ze turniej dla osob ktore graly minimum 6 razy w "malej lidze" odbedzie sie. Chcialbym ustalic date, na 10 dni przed wlasciwa data musze zglosci to na betsson. Osoby ktore beda mogly zagrac beda zgloszone przeze mnie i wejscie bedzie tylko na ticket a nie na haslo jak to mialo miejsce przy ostatnim freerollu. Czekam na propozycje terminu Turnieju Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Kita ; 17-09-2008 o 11:49