Strona 26 z 28 PierwszyPierwszy ... 162425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 280
  1. #251
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Gratuluje sobie:P i Pawlowi za znakomity debiut:P

    Dzisiaj gramy stolik od 18. Zapraszam!!!!!!

  2. #252
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    dzisiaj o 18 zagramy.

    A podsumowanie ligi takie fajne wczoraj napisalem i chyba nie nacisnalem "wyslij" bo widze ze go dzisiaj nie ma :/

    Napisze jeszcze jedno w takim razie

  3. #253
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    431
    Ja dziś niet.

  4. #254
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    No to ja mam w koncu chwile zeby podsumowac lige.
    Jezeli chodzi o poziom to chyba pierwszy sezon gdzie praktycznie do ostatniego rozdania trwala walka zarowno o prymat w lidze jak i o awans do mastersa, dlatego tym wieksze gratulacje dla Pajaka za zwyciestwo i dla wszystkich ktorzy weszli badz byli o krok od mastersa.

    Osobne gratulacje jeszcze raz dla pajaka i c00lf0na za zdobycie najwiekszej ilosci miejsc platnych (bo jak tak patrzylem na swoje staty to zdecydowanie za rzadko tam bylem i trzeba to bedzie zmienic)

    Co do ankiety to wygral czwartek (godzine jeszcze ustalimy) i jest to termin nie odwracalny. Zdaje sobie sprawe ze jednym pasuje bardziej innym mniej a niektorym w ogole, ale wszystkim nie dogodzimy a sobota jak do tej pory z przyczyn organizacyjnych nie byla mozliwa (podobnie jak piatek i niedziela).
    Co do formuly to pierwszy sezon zagramy freezout i addon na zmiane, powinno byc przynajmniej w tych 6 turniejach wiecej pokera a mnie gamblowania z J7o

    Master odbedzie sie prawdopodobnie w next sobote tj. 01.03 prosze tylko dawida o potwierdzenie czy da rade zagrac w tym terminie bo jest to maksymalny termin ile mozemy czekac - trzeba ruszac z next sezonem . Jezeli nie dasz rady to gramy w ta sobote (wiec dawid albo ktos w jego imieniu niech da info)

    Tak wiec jeszcze raz podsumowywujac lige: poziom coraz bardziej wyronany liczba uczestnikow na stalym poziomie co tez dobrze wrozy, szkoda tylko ze przegralem sidebeta z c00lf0nem ale coz ... z prosami sie nie zadziera :P

    peace

  5. #255
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    mi pierwszy marca nie pasuje bo planuje w tym dniu zagrac turniej w wa-wie, i 2gi tez nie. proponuje zagrac 29tego lutego (piatek). a jesli chodzi o godzine startu turnieju w przyszlym sezonie to najlepsza jest 18. wczesniej moze niektorym nie pasowac, a jak bedizemy zaczynac pozniej to nie skonczymy turnieju przed 24ta..
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 19-02-2008 o 19:43

  6. #256
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    15
    mnie tez piatek nie odpowiada jesli to kogos obchodzi
    myslalem ze w ta sobote bedzie granie...

  7. #257
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    w takim razie proponuje Mastersa rozegrac we wtorek, w srode i czwartek w przyszlym tygodniu tez nie moge. napiszcie mastersi czy ten termin wam pasuje.

  8. #258
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    w takim razie proponuje jednak sobote ta najblizsza tak jak bylo wstepnie ustalane. przykro ze dawida nie bedzie ale skoro nie mozemy znalesc uniwersalnego terminu to moze obierzmy ten ktory byl wstepnie ustalany.
    masteri wypowiedzcie sie jak prezes prosil

  9. #259
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Tarnów
    Posty
    15
    jestem za sobota 23. jak sas napisal
    ostatecznie wtorek 26. jak pisal prezes tez mi pasuje

  10. #260
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Też mi pasuje sobota 23