Strona 25 z 42 PierwszyPierwszy ... 15232425262735 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 418
  1. #241
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    nie mam czasu przeglądać ostatnich stron teraz...

    1. Trzymać kase na Neteler czy zmienić portfel (bezpieczeńśtwo)?
    2. Jak robicie cashouty teraz? (Epasporta założyłem ale mam jakiś problem z weryfikacją)
    1. Nie rozumiem po co w ogóle trzymać kasę w jakimkolwiek portfelu netowym - potrzebujesz to przelewasz z poker roomu i od razu wypłacasz/puszczasz dalej, nie potrzebujesz to trzymasz w roomie jako bankroll.

    2. Ja korzystam z Click2Pay, ale krew mnie zalewa jak to gówno wolno przekazuje wypłatę na kartę bankomatową - jakieś 4 dni robocze. No, ale zawsze to wygodniejsze i przyjemniejsze niż śmierdzące przelewy. No i działa, choć na wypłatach i przewalutowaniach+prowizjach tracę więcej, niż kiedyś na Netellerze.

    pzdr

  2. #242
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jakoś nie lubiłem nigdy trzymać więcej jak 5k na roomie i trzymałem kase na Netellerze. Nie wiem czemu ale wydawało mi się to bardziej bezpieczne niż w roomie.

    Więc możliwe, że wypłacę nadwyżkę mojego rolla faktycznie albo puszczę to roomu.

    thx

  3. #243
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Możesz sobie na PS trzymać, oni Cię na pewno nie okradną. W dodatku jak będziesz chciał na Netellera wypłacić, to tyle ile wpłaciłeś wyjmujesz automatycznie.

  4. #244
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    w sumie racja - dzięki za radę zastosuje się

  5. #245
    witam
    nie czytalem calego watku, nie wiem czy ktos mial tez taka akcje, ale ostatnio dostalem maila od netellera ze mam zadzwonic do nich i ze wzgledow bezpieczenstwa potwierdzic moje dane.

    oczywiscie sie nie dodzwonilem, za to przez 15 minut wysluchalem muzyki jaką serwują oczekującym na połączenie, potem zrezygnowalem i na live chacie poprosilem zeby to oni do mnie zadzwonili, co obiecali mi zrobic w ciagu 24-28h .

    w miedzyczasie moje konto zostało zablokowane z ww przyczyn.

    czy to jakas wieksza akcja weryfikacyjna czy ja "podpadłem" chociaz nei wiem czemu?

    a moze sie szykują do wysyłki nowych kart ??


    pozdro
    mass

  6. #246
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    No to Ty jestes mega optymista, zeby z faktu zablokowania konta wyciagac wnioski ze szykuja sie do wydawania kart ... no to nawet ja ktory uwazam sam siebie za optymiste takiej tezy bym nie postawil. Raczej przestalem liczyc na te karte w krotkm czasie moze po wyborach w Stanach

    ja mialem cos takiego 2-3 miesiace temu, tez zablokowali tez napisalem do nich i ostatecznie - zadzwonili i pytali o dane i takie tam glupoty i odblokowali, jako powod zablokowania podali ze logowalem sie z innego ip niz zawsze i oni ze wzgledow bezpieczenstwa tak dzialaja.

  7. #247
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    cyba kazdy dosta takiego maila
    mi sie nie chcialo dzwonic
    i napisalem i maila niech sami zadzwonia.
    no i juz mamsprawe zalatwiona kilka podstawowych pytan i po sprawie.

  8. #248
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ale to w sumei glupota jest to dzwonienie albo w roomach gdzie zakaladasz konto przeciez jak napsizesz tam falszywe dane a potem im powtorzysz telefonicznie to oni uznaja ze zweryfikowany jestes ;D Wedlug mnie malo to wplywa na bezpieczenstwo

  9. #249
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez massca Zobacz posta
    oczywiscie sie nie dodzwonilem, za to przez 15 minut wysluchalem muzyki jaką serwują oczekującym na połączenie, potem zrezygnowalem i na live chacie poprosilem zeby to oni do mnie zadzwonili, co obiecali mi zrobic w ciagu 24-28h .
    normalka trzeba wiecej wytrwalosci ja czekalem kiedys maksymalnie ok 40 min ;/

  10. #250
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez massca Zobacz posta
    witam
    nie czytalem calego watku, nie wiem czy ktos mial tez taka akcje, ale ostatnio dostalem maila od netellera ze mam zadzwonic do nich i ze wzgledow bezpieczenstwa potwierdzic moje dane.

    oczywiscie sie nie dodzwonilem, za to przez 15 minut wysluchalem muzyki jaką serwują oczekującym na połączenie, potem zrezygnowalem i na live chacie poprosilem zeby to oni do mnie zadzwonili, co obiecali mi zrobic w ciagu 24-28h .

    w miedzyczasie moje konto zostało zablokowane z ww przyczyn.

    czy to jakas wieksza akcja weryfikacyjna czy ja "podpadłem" chociaz nei wiem czemu?

    a moze sie szykują do wysyłki nowych kart ??


    pozdro
    mass
    Możliwe, że jakaś większa akcja, bo mi zablokowali wczoraj Lepiej zamiast męczyć się mejlami od razu do nich zadzwonić, przy czym numer, który podają na planszy po zalogowaniu i stwierdzeniu blokady konta jest nieprawidłowy

    A właściwy numer znajdziesz po wejściu na zakłądkę "contact" i odnalezieniu go wg państw