Zobacz wyniki ankiety: Nowy sezon !!!

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Obecna formuła

    8 42.11%
  • Obecna formuła na zmianę z rebuy unlimit za 30 zeta

    4 21.05%
  • Obecna formuła w wersji unlimit

    7 36.84%
Strona 25 z 34 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 336
  1. #241
    Cytat Zamieszczone przez c00lf0n Zobacz posta
    Link nie działa ;(

  2. #242
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    nie rozsmieszaj mnie fagasie...

  3. #243
    Cytat Zamieszczone przez pablodiablo Zobacz posta
    nie rozsmieszaj mnie fagasie...
    Z rozmiesznaiem to jest tak, że ktoś z Krakowa mi napisał, że jak był stolik 25/50 to tak sie bałes dać blinda że jak ktoś dał za Ciebie to mu wchodziłes pod stół i laske robiłes. Fagasie

  4. #244
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    dawno sie nie udzielalem to napisze:

    1. co to kogo obchodzi jak kto gra - ja pamietam takiego jednego chlopka ktory z 200 zrobil 1200 w godzine i powiedzial ze odchodzi bo jest duzo zarobiony - swiete prawo - wiec nie wiem w czym problem. tak na prawde moze zagrac jedna reke i sie cashnac ... nie wiem kamil dlaczego cie to tak denerwuje - zawsze byla taka zasada i jest swieta - chyba ze cos bedziecie zmienic

    2. pablo kurwa jak cie prosze zamknij ten ryj na prawde bo az zal mi ciebie sluchac. twoje umiejtnosci pokerowe mialem okazje widziec juz ostatnio. szukasz na sile czegos do kogos bo wszyscy z ciebie szydza a chcialbys zeby szydzili z kogo innego chyba. na prawde nie odzywaj sie na zaden temat w tym watku bo nie godzien jestes tego. jak sie nauczysz grac i troche ci jajek urosnie to moze bedziesz mogl cos mowic. puki co to wez swoja platynowa karteczke i do boju - moze znowu po beznadziejnym callu przelamiesz komus asy. thats it leszczu.

    edit: @c00lfon powinno byc tam subforum jakies 'poker' hehehe bardziej by docieralo i zrobiloby furore
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 19-01-2009 o 16:30

  5. #245
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    @korczi
    ktos ci napisal ? a co, sam masz stracha swoja tlusta dupe zawiezc do Krakowa ?
    @michal_j7
    "puki" co to "na prawde" najpierw zagladnij do slownika matole, a pozniej pisz na forum bo ani sie tego czytac ani zrozumiec nie da. o ile mnie pamiec nie myli to nigdy cie w kasie nie widzialem, zawsze grubo brales w pale, ale za to sie kurwa uwazasz za Bog wie jakiego prosa.
    pare watkow temu podsumowali cie wiejski ciulu twoi koledzy z ligi w tarnowie. paru nawet odechcialo sie grac z takim "prosem" (i wcale sie nie dziwie)
    a od moich kart i calli sie odpierdol mega fiszu...

  6. #246
    Po piersze męska dziwko bo inaczej cie nie mozna nazwac nie powiem kto mi napisał, ale ktos z twojego grona i nie moja wina ze jestes pedofilu pośmieliskiem w krakowie, no cóż a skoro chcesz żebym Cię odwiedził w krakowie to daj mi numer na priva a obiecuje ze zadzwonie jak przyjadę, a jezdze raz na miesiąc. A po 2 matole ja Cie nigdy nie widziałem na plusie jak grałem stolik z Tobą, ale to pewnie dlatego cipko że co 6 rozdanie ja rozdawałem, a Ty napewno widziales jakie wałki robie, twoje bystre oko po tym jak obciagałes pod stołem wychodziło do góry i patrzyło i dopiero jak "wyszło" że robiłem wały to oczywiscie Ty tez byłes pewny wkońcu Cipo jebana grales ze mna 3 stoliki lub 4 , wiec napewno twojej pedalskiej uwadze to nie mogło umknąc. Obiecuje dopoki mam internet bede wychodził an twoj pedalski magicznie wysoki poziom i prowadzil z toba ciota dyskusje na forum, jezeli tylko masz na to ochote, chociaz szkoda tracic ochote na to jak masz wieksza na chuja do buzi.

  7. #247
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    277
    ty debilu

    a ile ty ze mna cashow grales ? i w ogole jak mozna byc na stoliku cashowym 'w cashu' to nie rozumiem za bardzo ale wierze ze twoja pokretna logika to pojmuje

    nie masz pojecia w ogole o czym piszesz jezeli chodzi o pokera
    jedyne co mozesz mi napisac to zebym sie odjebal od twoich callow i ze jestem mega fishem hehehe no tyle w sumie mozesz bo z kazdej innej strony bym cie zeszmacil jezeli chodzi o pokera

    piszesz mi ze ktos nie chce ze mna grac a nawet nie wiesz kto to jest ten ktos - i kto ci kurwa powiedzial ze on jest moim kolega ?

    jestes kozak - przyjade specjalnie dla ciebie zagrac z toba HU - juz raz ci to pisalem to ci zmiekla rura - wybierz sobie stawke i jedziemy, tylko nie mniej niz 500 zeby do takiej cipy chcialo mi sie w ogole dupe ruszac

    i w ogole nie rozumiem czemu ty tutaj sie wpierdalasz do tego watku ? co ty tu szukasz ? mama cie nie kocha i szukasz kolegow czy cos ? slaby masz PR, nie tak to sie robi - u nas to dziala tak samo jak u ciebie ... wchodzisz pod stol i zjezdzasz do laski - odrazu cie wszyscy lubia - masz opyk to wierze ze sobie poradzisz

    edit: z mojej strony EOT bo znowu sie nie potrzebnie podniecam rozmowa o mnozeniu z kims kto nawet liczyc nie potrafi ...

    edit2: przypominam ci ze ostatatnio jak callowales mojego allina to miales 6 kart ktore cie krecily - wiec prosze cie nie kozakuj mi tutaj jaki to ty dobry nie jestes
    Ostatnio edytowane przez Michal_J7 ; 19-01-2009 o 20:55

  8. #248
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    146
    z taka to swada opisujesz. z wlasnego doswiadczenia to znasz cwelu pierdolony, jak ktos cie w twoje tluste dupsko ladowal ? jezdzisz raz na miesiac ? chyba zeby zebrac na glownym smieciu.
    a teraz ad drugi kretyn : nie jest twoim kolega, po prostu gra z toba. taka ciota jak ty nie moze miec kolegow.
    End of story...

  9. #249
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    282
    Cytat Zamieszczone przez Michal_J7 Zobacz posta
    dawno sie nie udzielalem to napisze:

    ja pamietam takiego jednego chlopka ktory powiedzial ze odchodzi bo jest duzo zarobiony - swiete prawo - wiec nie wiem w czym problem.
    skoro to nikomu nie przeszkadza to ok - niby takie są zasady

    pozdr.

  10. #250
    Pablo ale wszyscy wiedza ze jedyna ciota jestes ty. Do mnie maja inne zastrzezenia. Pozatym wiem ze masz ochote na moje wielkie dupsko ale wybacz pedale pierdolony ja wole laski. Wracaj obciagac pałe komus lalusiu widze ze nie przelales cioto jebana numeru czyli jest tak jak wszyscy mowia ze jestes mocny w gebie, moze dla tego tyle biezesz za obciagania, wkoncu wsysasz wszystko. End of story?? No nie mów ze taka ciota jak ty skonczy dyskusje, przeciez jest atk smiesznie lalusiu. w srode sie wybieram do krakowa , czekam na numerek od pizdeczki tylko przyjdz pod galerie bo mine nie stac na taksowke a nie mam ochoty robis kasy tak jak ty za obciaganko. pozatym napewno jestem slabszy od ciebie pizdeczko w to i gdzie ja bym klientow znalazl lachociagu jebany??