Strona 25 z 76 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 754
  1. #241
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja używam codziennie i nie ma problemu - mam ważną do 3/9

    net+ tez już dostałem, ale nie aktywowałem a wypłaty na GW z Netellera nadal mam aktywne...
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 15-11-2008 o 12:09

  2. #242
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Mój kolega rozmawiał z supportem i podobno karty GW mają być obsługiwane aż do ich wygaśnięcia, czyli w moim wypadku do końca 06/09. Także oby, oby.. Te nowe limity to jakaś porażka.

  3. #243
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    368
    dzięki za odpowiedź alchemik
    Ostatnio edytowane przez WUJEC ; 15-11-2008 o 15:16

  4. #244
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    tej nowej karty wskazane uzycie raz w miesiacu ale tylko w bankomacie czy moga to byc zakupy w sklepie ??

  5. #245
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    nie wiem kto uważa Netellera za legalnego...???

    po prostu wypłacając z Netellera przy użyciu karty w bankomacie jesteś najbardziej anonimowy z dostępnych opcji wypłaty pieniędzy z internetu...
    gdyby moneybookers miało kartę to byłoby tak samo ale nie ma więc nie można tego tak porównywać...

    wyplata z Netellera na konto bankowe to z punktu widzenia ewentualnych problemów z US dokładnie to samo co wypłata na konto z pokeroomu... i to samo tyczy się moneybookers czy jakiegokolwiek innego portfela internetowego...
    no bo poprostu koniec końców jak zostaniesz wezwany do US w celu złożenia wyjaśnień skąd masz te pieniądze i tak nie będziesz mógł powiedzieć prawdy i będziesz musial wpisać w Picie "dochody z nieujawnionych źródeł" itd (ale temat omawiany już wiele razy)

  6. #246
    Jeśli jest tak jak mówi Echobike to wypaśnie bo wczoraj dostałem maila, że własnie mi nowego Globewalleta wysłali

  7. #247
    W tym miesiącu muszę wybrać wszystkie pozostałości z karty GW. W jaki sposób dokładnie wyliczyć wypłatę z tej karty w bankomacie?
    Które bankomaty wypłacają w banknotach 10 zł lub 20 zł?

    Jeszcze w sprawie opłat w najnowszej karcie Net+ znalazłem ciekawe zapisy:
    Any or all of these fees/charges may be waived or reduced at NETELLER's discretion.
    Fees/charges may change over time.

  8. #248
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jacky po co ci dokladne wyliczena
    daj sobie wieksza kwote niz napewno masz i potem schodz w dol ad dokwoty ktora ci wyplaci

  9. #249
    Dzięki za odpowiedź.
    A które bankomaty wypłacają małe nominały?

  10. #250
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wez looknij ten watek wstecz wydaje mi sie ze ktos to jzu pisal tutaj