Strona 249 z 309 PierwszyPierwszy ... 149199239247248249250251259299 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 3088
  1. #2481
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    tak, Cejrowski ma skrajne poglądy ale cenie go za odwage i oryginalność.
    a kompletnie oszalałem na jego punkcie po przeczytaniu "gringo wsrod dzikich plemion" i "rio anaconda". przeczytalem sporo ksiazek podrozniczych ale tylko jego są rewelacyjne. nawet ktos kto ma w nosie podroze i nie cierpi Cejrowskiego bedzie zachwycony lekturą tych pozycji. Cejrowski ma wielki dar do opisywania i opowiadana o swoich podróżach.
    jego poglądy obyczajowo-polityczne to juz inna kwestia. nie zgadzam sie z nim w wielu kwestiach co nie znaczy , że we wszystkim. cichym fanem UPR i JKM jestem od kilkunastu lat, od czasu jak mialem okazje poznac osobiście JKM przy stoliku brydżowym i zrobił na mnie prywatnie świetne wrażenie. co prawda kawał z niego utopisty ale w wielu kwestiach ma racje i nie można mu jej odmówić. ale o tym ,że jestem fanem JKM pisze chyba pierwszy raz na forum , bo polityka mnie od lat mierzi i nie chce mi sie zbytnio dyskutować na ten temat.
    nie wiem po co w dziale filmiki zaczynasz wątek polityczny. to ty sie doszukujesz jakiejś propagandy i czujesz sie zobowiazany do kontrataku. nie wiem po co, bo nikt w tym dziale żadnej propagandy nie uprawia. tak Cie zabolało , że fani UPR mają statystycznie najwieksze IQ? tu akurat popieram JKM ktory kiedys powiedzial, że niektorym ludziom powinno sie odbierać prawa wyborcze , bo są zbyt głupi by decydować o losach naszego kraju. masz ochote to wrzuć filmik jak polityk twojej ukachanej partii masakruje w dyskucji cejrowskiego albo jkm ale nie ma powodu byś się spinał na otwieranie dyskusji politycznej w kolejnym wątku.
    sorry za OT i mam nadzieje ze to koniec dyskusji w tym wątku. jest chyba dzial polityczny jesli dobrze pamietam

    edit: a jeszcze a propo wywiadu cejrowskiego z frytka. cejrowski nazwal sprawy po imieniu i frytka chyba sie spodziewala tego a jednak przyszla na wywiad, to swiadczy o jej bezdennej głupocie , wiec sie jej należało. do tego nie potrafiła sie "odszczeknąć"
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 17-01-2010 o 12:31

  2. #2482
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    +1 weeskacz za treść o Cejrowskim

  3. #2483
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Jak dla mnie, to dyskusja Fryki z Cejrowskim z obu (a w zasadzie z wszystkich trzech - wliczając widownię) stron jest na niziutkim poziomie. Podobnie jest zresztą z filmikiem z JKM w roli głównej - dokonując takiej dennej manipulacji, autor tylko się ośmieszył. Bo choć wiadomo, że montaż widać gołym okiem i nie próbuje on nikomu wmówić, że dyskusja naprawdę tak wyglądała, to i tak nie jest to ani śmieszne, ani ciekawe a i pewnie o wiele lepszy efekt można by osiągnąć wrzucając pełną treść debaty.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 17-01-2010 o 12:56

  4. #2484
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348

  5. #2485
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Podobnie jest zresztą z filmikiem z JKM w roli głównej - dokonując takiej dennej manipulacji, autor tylko się ośmieszył. Bo choć wiadomo, że montaż widać gołym okiem i nie próbuje on nikomu wmówić, że dyskusja naprawdę tak wyglądała, to i tak nie jest to ani śmieszne, ani ciekawe a i pewnie o wiele lepszy efekt można by osiągnąć wrzucając pełną treść debaty.
    Jest dokładnie tak jak napisałeś, poniższe filmy pokazują, że ten prounijny debil ma niewiele więcej do powiedzenia niż w tym zmontowanym filmiku.

    http://www.youtube.com/watch?v=zf3yw_2-7P0

    http://www.youtube.com/watch?v=cOXfuEzZhwg

  6. #2486
    mam nadzięję że nie było
    YouTube - Strzegomskie Kurewki
    hameryko witaj !

  7. #2487
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Oscarek dwa razy dawal link na poprzedniej stronie

  8. #2488
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    mam nadzięję że nie było
    YouTube - Strzegomskie Kurewki
    hameryko witaj !
    rozdmuchane to wszystko bardzo
    facet facetowi to się nigdy nie chwali ze swoich łóżkowych podbojów? ależ owszem że chwali. i każdy z nas przecież wie jakich słów powszechnie faceci używają by opisać to i owo

    tutaj dziewczyna tak samo nie mówi nic aż tak bardzo szokującego w dzisiejszych czasach, po prostu jest przy tym dość wulgarna.

    bardziej zastanawia fakt tej jebanej kobiecej suczości, jak w ogóle można mniemam koleżance wyciąć taki numer i ten film wrzucić do internetu?

  9. #2489
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    Oscarek dwa razy dawal link na poprzedniej stronie
    to pewnie przez mój strach w Oskarowych linków

    jak dla mnie dziewczę w wieku wczesno szkolnym mówiące do kamery o seksie analnym nie jest ok, ale są gusta i biusta

  10. #2490
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez mavericksheep Zobacz posta
    to pewnie przez mój strach w Oskarowych linków
    a tu znienacka okazało się , że macie podobny gust hahahahhaa