Strona 24 z 31 PierwszyPierwszy ... 142223242526 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 310
  1. #231
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    po prostu to co odwalił sędzia... tu nie chodzi o karny bnawet wszystkie na styku sytuacje gwizdał dla Austrii, faule w ostatnich 10 minutach wyjmował z kapelusza. Zamiast dać pograć to robił z siebie gwiazdę, zero ducha gry. Nasi mają faul, ale nasz wychodzi z kontrą odgwizduje faulk i cofa w nasze pole karne... no weźcie to jest angielski sędzia ???????

    biednemu to zawsze qrwa wiatr w oczy :/

  2. #232
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Należał się karny czy nie, poziom kultury osobistej wielu użytkowników forum mocno mnie rozczarował...

  3. #233
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Nie sadze zeby jakis inny sedzia podyktowal karnego ale nie ma co biadolic nic wyniku nie zmieni. My tez strzelilismy bramke ze spalonego...Jebac angola tak czy siak

  4. #234
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no jasne, że nic nie zmieni, ale trzeba takie rzeczy nagłaśniać i piętnować... mam nadzieję, że gość nigdy nie posędziuje już ważnego meczu, a najlepiej żadnego

  5. #235
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    mozesz mi wierzyc ze nikt nawet nie napomknie o tym w innych mediach niz polskie. To dla obserwatyorow z zewnatrz byl mecz o 3 miejsce w grupie wiec maja to gdzies i tyle, nikt sie taka Polska nie przejmie. Szkoda

  6. #236
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Należał się karny czy nie, poziom kultury osobistej wielu użytkowników forum mocno mnie rozczarował...
    Trias zmień forum jak Ci się ku... nie podoba!!

  7. #237
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    nie rozumiem co znaczy niewiele daje, Chorwacja ma juz praktycznie awans, więc na mecz z Polską wystawi słabszy skład żeby oszczędzac najlepszych, Szwaby zremisują z Austrią, my doczołgamy 1-0 z Chorwacją, i witajcię cwiercfinały

    Chorwacja nie ma juz praktycznie awans, tylko MA awans,
    ale problem tkwi w tym ze nie wiadomo czy z 1 czy z 2 miesjca, a poniewaz na 1 miejscu z gr A wyjdzie na 99% portugalia to Chorwacja w ostatnim meczu bedize grała o zwyciestwo by rownież wyjść z 1 i uniknąc pojedynku z Portugalia

  8. #238
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    teraz po remisie to ma już na pewno,ale wcześniej nie miała jeszcz 100% na awans, my wygrywamy z austrią, niemcy też, potem Chorwacja przegrywa z nami i decyduje bilans bramek,

    ale co do tego drugiego to faktycznie, no cóż, żegnaj EURO

  9. #239
    Ciekawe, Soprano, co musiałoby się stac, aby Chorwaci stracili pierwsze miejsce?

    Chyba jebany Webb razem z odpowiednikiem Listka w komisji UEFA zmieniającej regulamin w trakcie rozgrywek.

  10. #240
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Możemy się tylko pocieszać faktem ze za 4 lata na pewno zagramy na Euro.