Strona 24 z 116 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #231
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Dokładnie tak, Mansion na swoim własnym sofcie miał w tych turniejach nieustające overlaye. Widocznie bardzo chcieli zwiększyć marniutki ruch i jakoś wypromować się jako samodzielny room.
    Skoro przeszli do Ongame, to niejako poddali się i zmienili strategię na sieciową. A zatem coś za coś - dostali ruch dzięki sieci, dalsze dokładanie do turniejów byłoby wręcz głupotą.

  2. #232
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    @ Barry

    Przecież granie rebuya jest chyba bardziej EV+ na samym początku dla podwojenia stacka, czyli właściwie otrzymujemy turniej 2xDeep z dwa razy wyższym wpisowym a niezmienioną pulą gwarantowaną.

    @Aston

    Mansion płaci całość overlayow? Przecież te same turnieje są na innych roomach ongame, sam, dokąd nie odkryłem porannych staleit na Mansionie, grałem te turnieje na bwin.

    Wydaje mi się, że turnieje sa po stronie sieci, a Mansion dokłada jedynie do tych dyskontowych satelit.

  3. #233
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jeśli są sieciowe to inna sprawa, w sumie nie wypowiadam sie, bo po prostu nie gram MTT praktycznie w ogóle, wiedziałem tylko o tych turniejach na Mansion jak byli na swoim sofcie

  4. #234
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Te turnieje są tylko na Mansion a nie w całej sieci

  5. #235
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    Te turnieje są tylko na Mansion a nie w całej sieci
    Przez kilka tygodni były tylko w Mansion aż zrobili ogólnosieciowe

  6. #236
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    293
    Co nie zmienia faktu, że ewidentnie zjebali sprawę, bo efekt jest taki, że w niedzielę za 200$ wolę zagrać SM na PS

  7. #237
    Oczywiście - nawet nie są w stanie mieć jednego turnieju z drobnym overlayem - bo podzielić te 20-30k na ilość roomów w Ongame to wyjdą grosze/1 room raz w tygodniu. Też to zauważyłem już wczoraj i się zdenerwowałem :[

  8. #238
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Turniej jest ogolnosieciowy, ale to Mansion go wprowadzil i to zapewne Mansion rozlicza sie z niego z siecia.

  9. #239
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Ombudsman Ongame odpisał:

    Hi,

    The automatically requested buy-in/reload amount will be reset to 100 big blinds (the maximum at NL and PL tables) in a week or so.

    We thank you for your feedback which has enabled us Ombudsmen to put quite a lot of pressure on various organisations to get this fixed.

    Kindly,

    Ombudsman
    Ongame Network
    czyli opłacało się wysyłać maile

  10. #240
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    ufff, zostaję w Ongame