Strona 24 z 573 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124524 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 5728

Wątek: gorzkie żale

  1. #231
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie jest tak jak napisal Wiktor, jeszcze jeden taki post i dostajesz bana, jakos tylu ludzi przegrywa a tylko ty publicznie musisz sie chwalic swoja znajomoscia laciny, jak nie potrafisz sie pogodzic z tym ze czasami te gorsze uklady musza wygrac, to moze pora zastanowic sie nad rzuceniem tego w cholere.

    Gosciu, co do tej Omahy to takie rozdania sa tam raczej na porzadku dziennym, wiec jak chcesz wiecej w ta gre grac, to musisz zaczac sie przyzwyczajac.

  2. #232
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Doli jaka znajomość 'łaciny'. Rabbit nawet przekleństw nie potrafi napisać poprawnie :twisted:

  3. #233
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Popieram Vitorio, Doliego i Kirka,

    Rabbit albo piszesz cywilizowane posty albo ban. Ludzie przegrywaja tysiace dolarow na bed beatach i tak nie reaguja a niektorzy tutaj zasmiecaja forum zaczynajac od bad beatow od 50centow. To jest czesc gry, w realu jest dokladnie tak samo. Nie chcesz, nie graj.

    Goral

  4. #234
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hello!

    Dziwi mnie trochę, że jako pokerzyści jesteście aż tak bardzo poprawni politycznie. Czemu ma służyć ten temat? Wydawało mi się, że głównie wyrażaniu żalu, również emocjii po niefortunnych grach. Rabbit robi to jak potrafi i co dla mnie ważniejsze tak jak faktycznie odczuwa. Czy poker to gra dla chłopców ze szkółki niedzielnej? Czy jesteście tacy zgorszeni, gdyż sami nigdy w związku z pokerem ani w ogóle w życiu nie używacie słów kurwa, chuj i i tym podobnych? W każdym razie więcej dystansu i wyrozumiałości by chyba nie zaszkodziło.


    Pozdrawiam



    MICHAŁ

  5. #235
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    Ja np ostatnio po przegranym allinie w turnieju zabilem o sciane moj ulubiony kubek. 8)

  6. #236
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    zabiłeś kubek ?

    Oj niedobry ty.

  7. #237
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Patrzac na to od strony Michala to jest w tym troche racji... ale ja czytajac posta staram sobie wyobrazic taka sytuacje w realu:

    Nie ma nic gorszego niz grac z kims kto nieustannie sie uzala, placze i rozczula sie nad kazda przegrana reka a wrzeszczy, krzyczy i mowi mam Cie kur.. po zgardnieciu kazdej puli... Gra wtedy robi sie nieprzyjemna a posty Rabbita sa dokladnie w takim stylu.

    Pozatym mimo wszystko, kazdemu moze sie zdazyc zaklac ale tekst gdzie 50% wyrazow to bluzgi nie pasuje do naszego forum nawet w gorzkich zalach.

    Goral

  8. #238
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    231
    jest nowy,jakis mniej pechowy,moze dluzej pozyje 8)

  9. #239
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Trzcianka
    Posty
    102
    no coz musze przyznac ze naprawde podejrzane byly te rozdania w ktorych przegralem ta kase i nie mowie tak dlatego ze przegralem i chce sie zemscic na pokerroomie, ale naprawde koles jeden ciagle wygrywal jakims cudem na riverze i nie byl to pokerstars ale absolute poker i nie polecam tam nikomu grac, oprocz tego ze rivery ratuja wiekszosc slabych graczy to jeszcze na dodatek dosc czesto allin ktos wchodzi z jakimis gownami ala 2,4 i dostaje seta juz na flopie podczas gdy twoje AA,QQ,KK moze isc juz do domu :shock: , dziwne bardzo, no chyba ze akurat ktos mial takie duze szczescie, w kazdym razie robie sobie przerwe w pokerze conajmniej do niedzieli :wink:

  10. #240
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Michał ja tylko wytknąłem Rabbitowi błędy w pisowni (po wprowadzeniu cenzury przez Doliego już tego nie widać 8) )

    Natomiast dodam że nie podoba mi się narastająca lista postów gdzie dominują przekleństwa oraz różne utarczki. Co innego jest zaklnąć w rozmowie ze znajomymi a co innego nadużywać takich słów w wypowiedziach publicznych. To nie wpłynie pozytywnie na obraz tego forum i wątpię aby zachęcało nowych ludzi do korzystania z niego (co najwyżej samych pieniaczy a nie kogoś kto szuka konkretnych informacji na temat pokera).

    Ech, a może zwyczajnie się starzeję :wink: