Strona 23 z 139 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1387
  1. #221
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    kurde...wrocilem na ongame zagralem 12k rozdan w 4 dni i myslalem ze juz jest ok...gra sie dobrze,brak WL faktycznie nie przeszkadza,poziom conajmniej tak samo beznadziejny...ale jednak stoly sie wywalaja...wlasnie przed chwila sie pozamykaly...kasa nie wrocila,mam nadzije ze wroci do 24h jak zawsze na starym sofcie.Ogolnie jesli zrobia zeby sie stoly nie wywalaly i kasa nie znikala mozna jak najbardziej grac...

  2. #222
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jest jeszcze jedna wyjątkowo wpieniająca rzecz, o której raz pisął Alchemik, ale ostatnio o tym cisza, a wcale tego nie poprawiono.

    Mianowicie: czasami (o dziwo nie zawsze i nie mam pojęcia od czego to zależy) nie widać ani notek, ani "kropek" na stole, które zostały dodane wcześniej niż w czasie aktualnej sesji. Widzialne są one jedynie z poziomu lobby.

    Już samo to jest wystarczająco irytujące, ale jeszcze gorszą rzeczą jest to, że jeśli w ferworze gry najedziesz na gracza, na którego masz już notkę (ale o tym nie wiesz, bo akurat nie zerknąłeś na lobby) i dodasz mu jakąś inną notkę, to ta poprzednia już ginie bezpowrotnie, niejako zostaje wymazana tą nową notką.

    Jak dla mnie ten paranoidalny bug jest nawet gorszy od znikającej kasy, bo przez niego cały aparat korzystania z notek i oznaczania typów graczy staje się ułomny lub wręcz bezwartościowy.

  3. #223
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    @Aston - zgadza sie, mialem tak kilka razy. Tez nie wiem od czego to zalezy.

    Zaznaczam sobie donkow kropkami, gram na 2 stolach z jednym, zaznaczam na jednym i nie wiem czy zaznaczylem na drugim.

    To chyba tez nie powinno byc trudno do poprawienia....

  4. #224
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    jesli chodzi o kropki to faktycznie czasem ich na stolach nie widac...ale tam masz odpalonego huda wiec widzisz po statach typow...najwazniejsze ze widac je z lobby bo dzieki temu wiesz na jakie stoly siadac...ale nie powinno byc takich bledow oczywiscie,notatki ogolnie mi sie nie podobaja...jakos slabo zrobione...

  5. #225
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    @ Tomek odpowiedziałem już na maila. Kasa jest " w grze" i zapewne niedługo wróci na konto.

    Pozdrawiam

    Marcin

  6. #226
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Nadejszła wielkopomna chwila.

    Odpaliłem właśnie soft, zmniejszyłem stolik i otworzyłem kolejny. Moim oczom ukazał się stół w ZAPAMIĘTANYM ROZMIARZE !!!
    Są też nowe karty i guzik wyłączający animację. Wygląda więc na to, że ongame wywiązało się z kolejnej zapowiedzi. Proszę was o napisanie wrażeń z gry po tej aktualizacji.

    Marcin

  7. #227
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Jeszcze niech zapamietuje, ze chat jest schowany, daje wieksze karty na mniejszych stolikach i bedzie super!

  8. #228
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    352
    troche z innej beczki ale mi by pasowala opcja "rematch" po zakonczeniu HU sng nie wiem czy da sie zalatwic

  9. #229
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Gralem przed chwila krotka sesje po dluzszej przerwie.

    1. W sng nie zauwazylem zeby zapamietal rozmiar stolow.

    Jezeli soft zacznie zapamietywac wiecej ustawien (rozmiar i polozenie stolow, chat itp.) to bede w siodmym niebie

    2. Chyba nikt wczesniej o tym nie wspominal. Kolory stolow sa jak dla mnie idealne (wczesniejszy soft mnie pod tym wzgledem denerwowal i musialem zmieniac grafike, tutaj jest ok).

    3. Zauwazylem kilka razy, ze byla zarejestrowana maksymalna liczba graczy, a mimo to sng sie nie uruchamial, moglem sie spokojnie wyrejestrowac.

    4. W sng na szczescie problem znikajacej kasy nie istnieje (albo tego nie zauwazylem/doswiadczylem )

    5. Jak wspomnial mario.10 - brakuje opcji "rematch" (zapisz sie do kolejnego sng) tak jak to bylo w poprzednim sofcie.
    Ostatnio edytowane przez demigod01 ; 28-07-2009 o 14:32

  10. #230
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    405
    mi sie nie zapamietuje rozmiar stolika...trzeba cos wciskac czy jak...??gdzie ten guzik ktory wylacza animacje...??