Strona 23 z 237 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #221
    GuestJ Guest
    Niedziela, TVN7, 23:40, "Las Vegas Parano".
    Widział ktoś?
    Film fantastyczny, ale raczej tylko po papierosku. Bez niego traci WSZYSTKO co ma do zaoferowania.

  2. #222
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    wlasnie wrocilem z 1408 na podstawie Kinga. Polecam

  3. #223
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Zrobie tu mały OT ale zagląda tu sporo osob które powinny wiedzieć co może być nie tak:

    Nie moge oglądać żadnych filmów :/ jak włączam jakiś to zaczyna mi sie wieszać komp,tzn. zaczyna sie tak mulić ze nic nie można włączyć-wyłączyć nawet kursor myszki porusza się skokowo.
    ALT+CTRL+DELETE nie dziala jedynie Reset kompa.

    Tak jest z filmami z kompa i na niektórych stronach.

    Filmy z youtube.com i np. smog.pl działają bez zarzutu, ale jak odpalam niektóre strony to sie wiesza.

    Miałem jakiś czas temu format, i przed formatem wrzuciłem do kompa nowa grafike ale wczesniej na tej grafice przed formatem działało wszystko ok.

    odtwarzam filmy za pomocą Subedita i K-lite codec pack.

    wie ktoś o co chodzi ??

  4. #224
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Spróbuj odtworzyć innym programem i zobaczyć czy też bedzie muliło.

  5. #225
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    sprawdzałem w kilku róznych progr. tak samo jest.
    Ale to nie jest raczej wina progr. bo filmy na stronach mi tez mulą kompa.
    np. teledyski z onetu mulą a filmy z youtube juz nie. wiec k.. nie wiem co to może być nie mam kompletnie pomysłu.

  6. #226
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    prawdopodobnie jakiś wirus sie kłania sprobuj poszukać i wywalić jak nie dasz rady to niestety format, problemy tego rodzaju najlepiej dawać na strony komputerowców tam ci dokładnie wyjaśnią co i jak, no a najlepszy sposób na przyszłość to dobry skaner wirusów sieciowych i najlepiej nie zaglądać na podejrzane stronki (większość stron zawirusowanych to te z kodami do gier i programów.

  7. #227
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    wlasnie obejrzalem 25th Hour (25. Godzina), juz 2. raz ale dopiero teraz zrobilo na mnie duze wrazenie, Ed Norton to legenda (chyba nikomu tu nie musze tlumaczyc), wczesniej SPike'a Lee widzialem tylko Inside Man (eee plan doskonaly?), ale polecam wszystkim 25th hour - film na bardzo wielu plaszczyznach, naprawde swietny

    radzio: ja w takich momentach robie antyvir+antispyware, jesli zadnych zmian bez wahania format i reinstalka Windowsa, ale mozesz sprobowac wrzucic swoj log na jakies forum komputerowcow (sa nawet fora gdzie ludzie wrzucaja swoje logi i pytaja co jest nie tak) gl

  8. #228
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Jeszcze tylko parę dni i...Hitman Da Movie będzie w kinach

    Dla zainteresowanych, polecam oficjalną stronę: http://www.hitmanmovie.com/
    Ostatnio edytowane przez Hitman_86 ; 26-11-2007 o 06:47

  9. #229
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    gdzieś czytałem, że cienko trochę... wpletli jakiś wątek miłosny i rozwalił cały klimat

  10. #230
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    sponton ty to ni w h.j romantyczny nie jestes