Strona 23 z 32 PierwszyPierwszy ... 132122232425 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #221
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    89.99$
    to jest cena za rok? ja uzywam trial version na razie, ale spodobalo mi sie to, co ten program ma do zaoferowania

  2. #222
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez abdax Zobacz posta
    Mam pytanie dotyczace PT3. Uzywam go na 2 kompach i na jednym mam viste, ktora chcialbym zmienic na XP. Czy po zainstalowaniu nowego systemu moj stary kod bedzie ciagle dzialal, czy musze napisac do supportu o jakas zmiane?
    ja zmienialem XP na Viste i nie bylo zadnych problemow

    Cytat Zamieszczone przez Josek
    to jest cena za rok? ja uzywam trial version na razie, ale spodobalo mi sie to, co ten program ma do zaoferowania
    to jest jednorazowa oplata za dozywotnia licencje

  3. #223
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    To ja mam jeszcze kilka pytań:

    - HUD działa tylko na 5 stołach ?
    - czy można jakoś ustawić, żeby statystyki z HUDA otwierały się zawsze w miejscach w których poprzednio je ustawiłem?
    - czy można na stałe zdefiniować swój nick ?

  4. #224
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    1. jak to ? moze masz wersje trial i jest jakies ograniczenie ?

    2. jasne, poustawiaj i znajdz na stole taki przycisk od PT3, wybierz 'save layout'.

    3. jesli chodzi ci o aliasy, to w zakladce general mozna to zrobic poprzez opcje Aliases: Edit.

  5. #225
    pomocy!
    staty przeciwników się nie zmieniają (Hud wyswietla tylko jedno rozdanie) co robić?

  6. #226
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ongame ? beta 21 ?

  7. #227
    ipoker beta21

  8. #228
    ponawiam pytanie co mam zrobić żeby staty przeciwników wyświetlane były na bieżąco ? moje normalnie wyświetlają się po każdej rozegranej rundzie a oponentów nie
    jedynie jak otworze okno "Configure Stats Hud " i nawet nic tam nie robiąc nacisnę guzik "Apply" to wtedy na stole pojawia sie cała sesja ale tylko na jedno rozdanie i dalej lipa
    POMOCY !!!!

  9. #229
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Dager, a odświerzanie ustawiłeś? Jeśli tak to spróbój według tego: PokerTracker • View topic - Tutorial: How to Create a PokerTracker 3 Log File

  10. #230
    nic nie ustawiałem mam wersje "trial" i jade na standartowych ustawieniach