Strona 23 z 253 PierwszyPierwszy ... 1321222324253373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 2529
  1. #221
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Może Nelly to taki koń trojański wpuszczony do Pisu by nabijać punkty platformie

  2. #222
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Biorąc pod uwagę "niespodziewane" i nagłe odejście z polityki jej męża, które "zupełnym przypadkiem" zbiegło się w czasie z rozpoczęciem działalności politycznej przez Panią Nelly, to teza absolutnie nie pozbawiona podstaw

  3. 98% polityków plecie bzdury, żadna nowość, przynajmniej nieszkodliwa no i jest się z czego pośmiać
    Niestety częstsze są mniej śmieszne sytuacje, a już okradanie mnie nie bawi wcale:
    PKP robi dobrze posłance PO - Wiadomości - WP.PL

  4. #224
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    No, Panowie ! Który głosował na "liberalne" PO niech podniesie rękę ! Nową spec-ustawę też popieracie ? Chyba Wasza partia znów Was wydyma.

    P.S. piję do przedwyborczego fragmentu tego wątku.

  5. #225
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Ustawy nie popieram, na PO głosowałem, w następnych wyborach zagłosuję pewnie na PO, bo nie ma obecnie alternatywy. Tyle w tej sprawie.

  6. #226
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Racja, trza było zagłosować na liberalny PIS...

  7. #227
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Ja tam mam czyste sumienie, bo zawsze głosuję na UPR.

    Ale tak Bogiem, a prawdą, gdybym został przyparty do muru pytaniem "PO czy PiS?", to zapewne wybrałbym PiS z prostego powodu:

    Oni są tak nieudolni i amatorscy, że nie grozi nam z ich strony żadne zagrożenie. JarKacz może sobie krzyczeć, ale oni i tak nic nie zrobią, więc ich "rządy" mnie strzykają.
    PO natomiast jest znacznie groźniejsze (co widać ostatnio) a z liberalizmem gospodarczym mają tyle wspólnego co Sahara ze śniegiem.

  8. #228
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Święte słowa Aston.

    Zwłaszcza na temat "liberalizmu" PO. Jeśli ktoś ma liberalne poglądy i chciałby głosować na PO to powinien kupić sobie młotek i solidnie się nim puknąć w wiadome miejsce.

    Najlepsze co może zrobić polityk - socjalista, to nic nie robić i nie przeszkadać.
    Tu PiS się w zasadzie sprawdza nienajgorzej.


  9. #230