Strona 22 z 202 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 2011

Wątek: Seriale

  1. #211
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Motyw ze zniknięciem wyspy był może już lekko przegięty, ale w końcu w Lostach można spodziewać się wszystkiego, więc nawet jak będą kosmici to się nikt nie zdziwi... Czytałem ostatnio, że Sawyer i Jin nie zginęli... Pewnie kolejne dwie serie będą o powrocie na wyspę i próbach ratowania reszty rozbitków... W każdym razie piąta seria ma opowiadać o Dharmie, to oficjalny news. Mnie intrygują postacie Claire i ojca Jacka pojawiające się jak duchy - o co kaman??

  2. #212
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    198
    Saywer na pewno żyje co do Jina to jego los nieznany(ale istnieje duże prawdopodobieństwo że nie przeżył wybuchu).Producenci zapowiadali w finale śmierć 3 postaci które są od początku serialu(wychodzi że Michael,jednak Jin no i Locke w trumnie).Co do Claire istnieje teoria że zginęła już podczas napaści "Keamy komando" na wioskę.Tak więc wyspa czy też Jacob przejęła niejako jej postać(podobnie jak ojca Jacka),dlatego również z tego powodu jest potrzebne sprowadzenie ciała Locka na wyspę.

  3. #213
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ostatnio edytowane przez mash ; 31-05-2008 o 19:05

  4. #214
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    panowie używajcie spoiler... naprawdę...

  5. #215
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    SponTon, oglądaj szybciej... naprawdę...

  6. #216
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    miałem taki zamiar na początku, ale widziałem już, że JD i Mundi najebali informacjami.

  7. #217
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja jestem daleko w tyle... ale naprawdę póki co po prostu nie mam na to czasu więc fajnie by było nie spoilerować... ja na szczęście mam na tyle samozachowawczego instynktu że tylko widzę że coś o lost za długiego to na pewno coś piszecie...

  8. #218
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hehe dobre

    Mysle, ze taka maszynka kasy jak Lost nie umrze i bede mogl sie raczyc nia jeszcze przez pare lat :P

    Pozdr
    Reb

  9. #219
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Myślę, że ponad napisany już scenariusz będzie im ciężko wyjść... Sześć sezonów ma tworzyć zamkniętą całość więc nie wiem jak by nagle mogli zacząć pisać kontynuację. Poza tym uśmiercają powoli kolejnych bohaterów serialu...

  10. #220
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    ja nie czytam specjalnie tego wątku do czasu aż obejrzę losta

    ciekawi mnie jak oni wrócą na wyspę i kiedy bo byli przecież jakiś czas w normalnym świecie.

    btw czy zauważyliście takie dwa jakby sztuczne ujęcia z Jackiem,
    pierwsze jak wskakiwał do helikoptera, drugie na tratwie, jak by dograne później ??