Zobacz wyniki ankiety: Jakie powinno być wpisowe do turniejów w sezonie zima 2007?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Po staremu (F 45+5, R 25+5)

    8 29.63%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+10

    2 7.41%
  • Zwiększyć "ligówkę": F 50+10, R 25+5 od każdego R

    6 22.22%
  • Zwiększyć bardziej wpisowe (np. F 90+10, R 50+10 ?)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 45+5)

    1 3.70%
  • Zrezygnować z rebuyów (F 50+10)

    7 25.93%
  • Inaczej (proszę opisać w poście jak)

    1 3.70%
  • nie mam zdania

    1 3.70%
Strona 22 z 82 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 816
  1. #211
    Po pierwsze WITAM WITAM mojego wielkiego przyjaciela Marianka
    Po drugie Czorny dziękuje za uznanie zostanie ci to zapamietane
    Po trzecie Kolumb masz racje ta małą rybka na obrazku przy moim nicku to rekin ale za rok będzie 15 razy większy, boj sie.

  2. #212
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Ej, czemu jedynym trupem w tym scenariuszu jestem ja? Ja chcę żyć! Nie zabijajcie sapiego! Plizzzzzzzz

  3. #213
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Sapi - odp jest prosta.
    Po pierwsze jestes najbardziej podobny do Sutherlanda a on w tym filmie ginie.
    Po drugie on jest tam szefem gangu tak jak ty chip leaderem

    Trudno sie mowi - taki life
    Wykorzystaj ostatnie 2 dni zycia... przeznaczenie i tak cie dopadnie...

  4. #214
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Sznutria zapewne chodzi ci o film pt. Italian Job (Włoska Robota).

    A Sappera zostawcie w spokoju bo jak was podminuje z 72o to nawet wasze AAs nie pomoże.

  5. #215
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No dokladnie o ten film chodzi, Kolumb
    A to co mowisz to prawda, rozdanie bedzie takie:
    Sapi (1000 zetonow)
    Kolumb (900 zet) :P (No dobra niech bedzie
    c00lf0n (700 zet)

    Alle przed flopem od wszystkich...

    FLOP:

    Kolumb: Taaaaaak Jh zawsze wygrywa!
    Coolfon: Qwaaaa mac!!
    Sapi: Spoko spoko...

    TURN:

    Kolumb: O krwa nie ja p**** niemozliwe!!!
    Coolfon: Oh yeah!! HAHAHAHA
    Sapi: spoko spoko...

    RIVER:


    Kolumb, Coolfon: *CENSORED*
    Sapi:
    Ostatnio edytowane przez Sznu ; 11-01-2007 o 21:14

  6. #216
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Kolumb, jak tylko Ci się uda to wpadaj. Ktoś w końcu musi odwieźć Sapiego do domu. :wink:

    Lokal gdzie będziemy grali znajduje się mniej więcej w punkcie zaznaczonym na mapce pod tym adresem. Adres to ul. Długa 72. Jest to w bramie, w której jest parking. Trzeba wejść drzwiami po lewej stronie, na I piętro i tam już są drzwi z napisem "Klub brydżowy".

    Jeśli chodzi o turniej headsup nachodzą mnie pewne wątpliwości co do użycia systemu "double elimination". Polega on na tym, że po pierwszej rundzie osoby wygrane grają normalną pucharową "drabinkę wygranych", a przegrane "drabinkę przegranych". Po każdej rundzie do drabniki przegranych dołączają osoby przegrywające z drabinki wygranych, a odpadają z niej przegrani z tej właśnie drabinki.
    Finał turnieju odbywa się między zwycięzcami obu drabinek. Jeśli pierwszy mecz wygra zwycięzca drabinki "dolnej" to rozgrywana jest druga rozstrzygająca partia. (Zgodnie z zasadą, że jedna przegrana nie eliminuje jeszcze z turnieju.)

    System jest fajny, tylko że przy liczbie uczestników 9-16 do jego rozstrzygnięcia potrzeba aż 7 rund (w "zwykłym" systemie pucharowym tylko 4). Powyżej 16 osób to odpowiednio 8 i 5 rund. Także nie wiem czy nie spowoduje to zbytniego wydłużenia turnieju. Z drugiej strony pod koniec gra już niewiele osób, więc może nie będzie tak źle. Proponuję więc uzależnić system rozgrywania turnieju od liczby graczy, którzy faktycznie się zapiszą (im więcej graczy tym bardziej za double elimination).

  7. #217
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    296
    Marian zapomniałeś napisać jakie trzeba powiedzieć hasło gościowi który otworzy wziernik w stalowych dwu tonowych drzwiach do tego lokalu.
    I do wszystkich:
    Oczywiście poza hasłem trzeba też powiedzieć gorylowi że jesteście od Mariana inaczej nikogo nie wpuści.
    Te wszystkie fakty które tutaj wam podałem pochodzą z pewnego źródła. Przed chwilą Radio NieMaryja podało.

  8. #218
    Hasło dla gościa to "jak nie jak tak"

  9. #219
    Hasło podaje się jeśli gość nie mówi do nas nic, zaś jeśli zapyta kto wygra EPT w Warszawie to odpowiedz jest prosta.

  10. #220
    Artur !!!!! OCZYWIŚCIE !!!!!!!