Strona 22 z 24 PierwszyPierwszy ... 122021222324 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 238
  1. #211
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Pei ta cała afera wyjdzie jeszcze na dobre. Już zyskał masę darmowego rozgłosu, a jak do tego pójdzie siedzieć, to dostanie +50 do rispektu u ziomali

  2. #212
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Pei ta cała afera wyjdzie jeszcze na dobre. Już zyskał masę darmowego rozgłosu, a jak do tego pójdzie siedzieć, to dostanie +50 do rispektu u ziomali
    celna uwaga, chyba masz rację.

  3. #213
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    choc na poczatku byle zdecydowanie przeciwny temu co peja odstawil,to po ty filmie w sprawie tego incydentu co byl jakis czas temu emitowany i mozna bylo dokladnie calej sytuacji sie przyjzec jestem jak najbardziej po stornie peji,zwykly smiec przyszedl na koncert z nastawieniem zeby zrobic awanture,zero szacunku do ludzi do artysty,rzucal na prawo i lewo fakami sam sie o to prosil,no to dostal to czego oczekiwal czyli wpierdol,jedyny minus to taki ze nie powinni robic tego w taki sposob na oczach wszystkich,tylko wziasc szczyla na zaplecze i tam go wyprostowac,bo innego sposobu na takich ludzi nie widze

  4. #214
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    choc na poczatku byle zdecydowanie przeciwny temu co peja odstawil,to po ty filmie w sprawie tego incydentu co byl jakis czas temu emitowany i mozna bylo dokladnie calej sytuacji sie przyjzec jestem jak najbardziej po stornie peji,zwykly smiec przyszedl na koncert z nastawieniem zeby zrobic awanture,zero szacunku do ludzi do artysty,rzucal na prawo i lewo fakami sam sie o to prosil,no to dostal to czego oczekiwal czyli wpierdol,jedyny minus to taki ze nie powinni robic tego w taki sposob na oczach wszystkich,tylko wziasc szczyla na zaplecze i tam go wyprostowac,bo innego sposobu na takich ludzi nie widze
    ziomuś ... koleś ma prawo robić na koncercie co chce, a artyście nie wolno Z ZAŁOŻENIA kompletnie nic mu zrobić, ewentualnie słowami go obrzucić czyli odpłacić dokładnie tym samym ... młody miał osobisty hate do Peji to mu pokazał, miał odwagę zrobić to w gronie jego fanów ... a po koncercie - oczywiście to już inna sprawa, ale dopóki koncert trwa to nie wolno nikogo z publiki nawet palcem tknąć !

  5. #215
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    choc na poczatku byle zdecydowanie przeciwny temu co peja odstawil,to po ty filmie w sprawie tego incydentu co byl jakis czas temu emitowany i mozna bylo dokladnie calej sytuacji sie przyjzec jestem jak najbardziej po stornie peji,zwykly smiec przyszedl na koncert z nastawieniem zeby zrobic awanture,zero szacunku do ludzi do artysty,rzucal na prawo i lewo fakami sam sie o to prosil,no to dostal to czego oczekiwal czyli wpierdol,jedyny minus to taki ze nie powinni robic tego w taki sposob na oczach wszystkich,tylko wziasc szczyla na zaplecze i tam go wyprostowac,bo innego sposobu na takich ludzi nie widze
    wow....hardkorowa komercja...

    ja tez musze wszystkim wpierdolic, ktorzy mnie nie lubia. Albo nie ja, ktos inny to zrobi ale wszystkich trzeba wychlostac. Mi faki pokazywac?!

  6. #216
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    "no, że Rysia do telewizji nie wezmą z taką mordą to sorry, proszę Cię";D
    Bardzo mądrze gada

  7. #217
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Peja mógłby zagrać w "Klanie" odnalezionego po wielu latach starszego brata Maćka

  8. #218
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    Peja mógłby zagrać w "Klanie" odnalezionego po wielu latach starszego brata Maćka

  9. #219
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Czytalem niedawno wywiad z Tede na Onecie, jak zwykle zerknalem na komentarze w poszukiwaniu jakiejs onetowej perełki i znalazłem , niezle mnie to rozbawilo (zeby nie bylo, nie przepadam za hiphopem, ale mam tez kilka swoich ulubionych kawalkow z "Zeby bylo miło" Bolca na 1 miejscu

    Na rapie się nie znam, ale..
    Na rapie się nie znam (bo nie to pokolenie), ale podzielę się moją obserwacją. Ze swoich skromnych kontaktów z twórczością hip-hopową wywnioskowałem, iż generalnie, tematykę utworów raperskich można opisać w następujących punktach:


    1. Rapowanie.
    2. Jak to jest dla autora być raperem i jaka to jest dla niego pasja.
    3. Rymy i beaty, czyli tajniki warsztatu rapera.
    4. Rapera portet własny ("Oto ja, 90 kilo żywego hiphopu")
    5. Kronika towarzyska światka raperskiego (raperzy, dziennikarze, przemysł muzyczny itp)
    6. Porachunki z wrogimi raperami (zawsze zwycięska dyskusja z nieobecnym adwersarzem).
    7. Podkreślenie swojej miażdżącej przewagi intelektualnej ("nie podskakuj, bo cię zgładzę"), "mówi tede więc zamknij gębę").
    8. Przypomnienie podziału na rap prawdziwy oraz komercyjny.
    9. Przypomnienie oczywistego faktu, że rap naszego autora jest najlepszy.
    10. Przypomnienie oczywistego faktu, że autor jest absolutnym supersamcem.
    11. Polityczny przekaz dla społeczeństwa (skrzyżowanie ambony z wiecem Samoobrony).
    12. Podkreślenie poetyckiego charakteru swojej twórczości ("liryczny terrorysta", "liryczna mafia").
    13. Etos osiedlowej ławki, ulicy, klatki schodowej, wycieraczki, trzepaka, śmietnika, warzywniaka, itp.
    14. Etos afro-janosika ze słowiańskiego getta, uciskanego przez system, a który się wybił, pomimo trudnego, szarego dzieciństwa.
    15. Wsponienie swoich zasług wychowaczych dla trudnej młodzieży ("To że nagrywam, że daję wam wiarę we własne siły; to znaczy tylko, że wymagam od was więcej")
    16. Przeliterowanie pseudonimu artystycznego (kojarzy mi się z periodycznym przypominaniem numeru konta w Radyju).
    17. Wstawki hi-tech, dowodzące wszechstronności autora ("PFK jak 2 akceleratory na Pentium")
    18. Merytoryczne argumenty ("Masz jakieś wąty? Nie zrozumiałem cię, idź do ortodonty").
    Forum - Onet.pl Muzyka

  10. #220
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260