Strona 22 z 23 PierwszyPierwszy ... 1220212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #211
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    jesli wyscigi, to polecam tylko i wylacznie wipeout hd. no chyba ze klimat nie odpowiada

  2. #212
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    znalazlem niezle lekarstwo na badbeaty

    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=_qXBXjO5JPE[/YOUTUBE]

  3. #213
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    graliscie moze demko Heavy Rain? jak dla mnie MUST HAVE, premiera juz w piatek

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Premiera jutro. Gra zamówiona, czekam na kuriera.

  5. #215
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    graliscie moze demko Heavy Rain? jak dla mnie MUST HAVE
    Mowa. Najbliższy weekend należy do HR!
    (no i do Kowalczyk w sobotę)

  6. #216
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    oh fuck, dzieki barry ze mnie poprawiles, w takim razie jutro cisne po gierke demo mnie wgniotlo w foteline, takze mysle ze w koncu z czystym sumieniem wydam kase na jakas gre na PS3.

  7. #217
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Ja po demku Heavy Rain miałem mieszane uczucia... odniosłem wrażenie że ta gra przechodzi się sama, tylko w odpowiednim momencie trzeba coś tam wcisnąć... coś ala legendarny Dragon's Lair, tylko na dodatek prostsze . Oczywiście że tak nie jest do końca, że fabuła może się potoczyć na wiele sposobów itd., niemniej demko mi pozostawiło jakieś takie dziwne wrażenie. Ale i tak kupię sobie pełną wersję, chociaż nie na dniach - na razie mam do skończenia Uncharted 2, które mnie tak zachwyciło że nie mam sumienia kończyć go w 2 dni, więc delektuję się po 2-3 godzinki parę razy w tygodniu, i Bioshocka 1 na PC .

  8. #218
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    to fakt i z demka i z recenzji mi tez wyglada na dragons lair + troche zagadek logicznych. Pewnie zakupie ale najpierw poczytam co napisza na forum ,a od 5 bede w bad company 2 online grał , wiec pewnie troche mi sie zejdzie

  9. #219
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    a w bfa grasz myszka czy padem? nie padem nie moge w nic trafic :S - ale gram i tak, najlepszy fps jaki mialem.

  10. #220
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    w CoD MF2 gram padem i w BC2 w to demko tez padem, da sie przezwyczaic, wystarczy przejsc kawalek singla w dowolnym FPS i sie gra, choc np w MF2 widac jak ktos gra mysza i daje to jednak przewage, choc taktyka daje wieksza wiec pad jest jak najbardziej ok