Strona 22 z 253 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 2529
  1. #211
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Nie wiem co to jest "radycja"
    Mam pytanie - śmiejesz się z samego siebie świadomie czy nieświadomie?

    Cytat Zamieszczone przez Godek Zobacz posta
    Ty nawet nie wiesz co to jest radycja...żal.pl

    @CGJung0
    Nie wiem jak w domciu na ciebie reagują, może czujesz się niedoceniony słysząc "przestań pieprzyć i podaj kolejne piwo"...

    ale z kolei jeśli sądzisz, że w tym gronie "słówkami" komuś zaimponujesz to nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod tym

    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    CG,czym wiecej piszesz,tym wiecej sie "pograzasz".wolalem jednak twoje bezsensowne 2 grosze(przynajmniej usmiech na ustach sie pojawial) niz twoja dobra logike..
    CG - nie wiem jak ty to robisz, ale im więcej postów piszesz tym mniej w wątku twojej treści.
    Ale tak to jest kiedy się w wątku politycznym pojawia jednak nie udziela
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Przecież ja żadnych moich poglądów nie ujawniałem.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-06-2009 o 17:33

  2. #212
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta

    @CGJung0
    Nie wiem jak w domciu na ciebie reagują, może czujesz się niedoceniony słysząc "przestań pieprzyć i podaj kolejne piwo"...

    ale z kolei jeśli sądzisz, że w tym gronie "słówkami" komuś zaimponujesz to nie pozostaje mi nic innego jak podpisać się pod tym
    Nawet nie śmiałem pomyśleć, że mogę ci czymś zaimponować.
    Któżby zresztą na świecie mógł?

    Łudziłem się po prostu, że może pewne "słówka" będą stanowić pobudkę do zwrócenia uwagi na wodolejstwo i demagogię wypowiedzi niektórych wyszczekanych i megadowcipnych buraków w tym gronie.

    Przepraszam, że zakłóciłem błogą samoocenę.

  3. #213
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Ty masz najwyraźniej jakieś poważne kompleksy.

    Jak sam słusznie zauważyłeś NIC nie wniosłeś do tego wątku, na żaden temat zdania nie zabrałeś. Twój udział w tym wątku ogranicza się tylko i wyłącznie do zaczepek i rzekomym wykazywaniu braku logiki w wypowiedziach innych osób w stosunku do których zamiast na treści skupiasz się na formie wypowiedzi. Jednak trzeba ci to przyznać, że również we własnych wypowiedziach wyraźnie stawiasz formę ponad treścią (co zresztą w przypadku braku jakiejkolwiek treści nie jest trudnym zadaniem).

    Swoim zachowaniem tą megalomanie którą tak usilnie próbujesz przypisać mojej osobie de facto obrazujesz u siebie samego. Posługując się nazwiskiem słynnego psychologa i filozofa jako nicka dajesz temu dobitny wyraz.

    Także zamiast oceniać innych(do czego twoja aktywność w tym wątku się niestety ogranicza) skup się na własnej osobie (lecz okiem krytyka nie wielbiciela). A dopóki samemu niczego nie wniesiesz do tego wątku i nie odważysz się zaprezentować własnych poglądów dopóty z mojej strony możesz od teraz liczyć wyłącznie na całkowite ignorowanie. Nie wiem tylko czy to spowoduje u ciebie wylewność czy przeciwnie milczenie - jednak sądzę, że której opcji być nie wybrał to niewątpliwie poziom tego wątku się podniesie.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 03-06-2009 o 19:35

  4. #214
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wogole to od kilku stron dyskusja jest starsznie niekonkretna sprowadza sie do ideologii teoretyzowania nazewnictwa definiowania pojec przypisywania osobom łatek itd z czego napewno nic nie wyniknie

    Czy nie mozna sie spierac o konkretne rzeczy ? wtedy bylo by latwiej

    Co do UPR to z tego co sie orientuje choc nie zglebiam bardzo ich programu pomyslow itd to fakt ze niektore pomysly zwlaszcza w sprawach niegospodarczych moga byc kontrowersyjne ale to ze w sumie najwazniejsza jest wolnosc nie powoduje zadnych konsekwencji dla osob ktore nie podzielaja takiego punktu widzenia w przeciwienstwie do innych partii ktore staraja sie czesto przymusic ludzi do robienia rzeczy dobrych i pozytecznych z ich puktu widzenia

    A i ogolnikowe mowie ze UPR to utopia to bzdura kiedys wiekszosci rzezcy nie bylo wiec zawsze mozna powrocic do tego stanu chociaz wiadomo ze z racji ze wiele rzeczy sie zmienilo moze to nastapic w zmodyfikowanej formie

    Ale tak jak mowie spierajcie o sie konkretne sprawy ktore mozna ocenic obliczyc skrytykawoc a nie na ogolniki i pojecia ;p

  5. #215
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Ty masz najwyraźniej jakieś poważne kompleksy.
    Swoim zachowaniem tą megalomanie którą tak usilnie próbujesz przypisać mojej osobie de facto obrazujesz u siebie samego. Posługując się nazwiskiem słynnego psychologa i filozofa jako nicka dajesz temu dobitny wyraz.
    Gratuluję udanej psychoanalizy mojej osoby i moich pobudek. Teraz, gdy prawda została odkryta mogę już porzucić ten pseudonim. Od jutra nazwę się Weeskacz II albo fan Weeskacza.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Jak sam słusznie zauważyłeś NIC nie wniosłeś do tego wątku, na żaden temat zdania nie zabrałeś.
    Zgadza się, właśnie ja sam to zauważyłem. Z tą różnicą, że nic nie pisałem na temat swoich osobistych poglądów, a nie "na żaden temat".
    Ty natomiast nic nie zauważyłeś, za to dziękowałeś mi za wymianę poglądów (a nawet jakiejś kalki???).
    Z tego wywnioskowałem, że piszsz dla samego pisania, bo lubisz sam się poczytać.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Twój udział w tym wątku ogranicza się tylko i wyłącznie do zaczepek i rzekomym wykazywaniu braku logiki w wypowiedziach innych osób w stosunku do których zamiast na treści skupiasz się na formie wypowiedzi. Jednak trzeba ci to przyznać, że również we własnych wypowiedziach wyraźnie stawiasz formę ponad treścią (co zresztą w przypadku braku jakiejkolwiek treści nie jest trudnym zadaniem).
    Już wyżej napisałem po co zabrałem głos w dyskusji. Nie mam zamiaru się powtarzać.

    Sebkrol ma trochę racji. EOT.

  6. #216
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Argumenta ad personam.
    To dotyczy chyba 3/4 wypowiedzi w tym wątku...

  7. #217
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965

  8. #218
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,

    ostatnie wybory do Europarlamentu pokazują że w przyszłości prawdopodobnie Stolica Wolski
    Wolska - Muzeum IV RP
    przeniesie się z Torunia do Krakowa a prezydentem zostanie milicjant Biodro

    pozdro

  9. #219
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Czy w PiS został jeszcze ktoś zdrowo myślący by nie powiedzieć normalny? Chyba już jest to wyłącznie zlepek lizusów, ćwierćinteligentów i nawiedzonych urodzonych w średniowieczu osób dowodzonych przez oderwanego od rzeczywistości wodza Jarosława z pistolecikiem jeżdżącego wierzchem na kocie.

    Posłuchajcie tego i powiedzcie mi czy śmiać się czy płakać.
    Nelly Rokity złote myśli o in vitro - Onet.tv Platforma - Telewizja Internetowa


    PS. właściwie to nadaje się do śmieszne filmy, ale wrzucam tutaj by nie narażać kogoś niepotrzebnie na oglądanie polityków - zwłaszcza tej klasy polityków. Na szczęście sam prawie już nie oglądam TV.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 26-06-2009 o 21:10

  10. #220
    Akurat ona jest politycznym clownem i wszyscy ją chętnie zapraszają bo zawsze jest bardzo śmiesznie . Tu np. jej popisy sprzed miesiąca - przed wyborami:

    Nelly Rokita popiera, ale nazwisk nie zna - Polska - Informacje - portal TVN24.pl - 26.05.2009

    Wiem kogo wspieram