Strona 22 z 237 PierwszyPierwszy ... 1220212223243272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #211
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Legnica/Wrocław
    Posty
    149
    Za tydzień (6 listopada)dwa odcinki będą jako zadośćuczynienie żę w tym znowu nie ma

  2. #212
    GuestJ Guest
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Czy ktoś wie dlaczego znowu nie ma kolejnego odcinka Prison Break? Znowu jakaś przerwa?
    Pewnie ludzie zaczęli im pisać żeby przestali ten shit puszczać bo tylko się człowiek frustruje niepotrzebnie :P
    Ostatnio postanowiłem sprawdzić czy może za 2 razem mnie to wciągnie, po 5 odcinku już nie mogłem. Bardziej mnie interesowała ściana niż to co leciało na ekranie
    Co w tym zachwycającego?!
    Niestety chyba nigdy tego nie pojmę.

  3. #213
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    już tak było kiedyś i w tym tygodniu co miały być dwa i tak dali jeden więc nie ma się co nastawiać zbytnio póki co... coś się nie wyrabiają z tym kręceniem chyba a Heroes bez problemów wychodzi co tydzień

  4. #214
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    polecam film ridleya scotta z denzelem washingtonem, rusellem crowe, cuba goodingiem juniorem i swietna podtekstowa rola armanda assante. tytul to american gangster, film poswiecony prawdziwej historii franka lucasa, najwiekszego w historii czarnego szmuglera narkotykow, ktory zdystansowal w tym procederze amerykansko-wloska mafie. Kawal swietnego kina.

  5. #215
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A jest już gdzieś??

  6. #216
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    jak to filmy: W KINIE!!!!

  7. #217
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    jak to filmy: W KINIE!!!!
    Premiera: KINO POLSKA - 25.1.2008

  8. #218
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    A jest już gdzieś??
    http://www.newtorrents.info/torrent/...ViD-PUKKA.html

    jakość idealna.

    pozdr
    warsaw

  9. #219
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Polecam "TRANSFER".

    Trailer troche mylacy, bo w centrum uwagi wcale nie jest przetrzymywanie Amerykanca przez CIA, ale historia terrorystow. I w pewnym sensie pokazanie ich od tej "ludzkiej" strony, jesli mozna to tak ujac. Generalnie film robi dobre wrazenie...

  10. #220
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    potwierdzam, bylem na tym w kinie i film jest bardzo dobry (aczkolwiek osoby bardziej zorientowane w temacie beda mialy uczte filmowa)