Strona 22 z 54 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 535

Wątek: PokerTracker 3

  1. #211
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1
    czesc czy ktos mi pomoze …
    nie wyswietlaja mi sie statystyki na stole ale w okienku texas holdem /tournament sa…
    ustawienia mam wszystkie takie jak w instrukcji …
    gram na pokerstars

  2. #212
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    hand history na PS masz ustawione na English?

  3. #213
    juz nic
    Ostatnio edytowane przez assassin ; 06-03-2009 o 12:07

  4. #214
    Witam mam taki problem po pierwsze jak wlaczam turniej to nie pokazuje mi statystyk a po drugie co trzeba zrobic gdy w zakladce: texas holdem/tournamants sa widoczne turnieje ze w nich zagralem ale nie ma takich wynikow jak osiagniolem tzn. tak jakby wszytkie sa rozegrane ale w zadnym zadnej wygranej??? nie wiem jak to zrobic cz trzeba gdzies indziej cos importowac czy jak? pomocy!!1 pozdro

  5. #215
    Jak ustawic PT zeby byly wyswietlane statystyki podczas turnieju?
    Jak gram casha to sie pojawiaja natomiast podczas turnieju nic. Pomozcie pozdr

  6. #216
    zaczalem moja pierwsza przygode z pokertrackerem-pt3 wesrja beta 25.2(trial),gram na bossmedii

    korzystalem z pomocy artykulow o bossmedii i pt3 z pokertexas,ale cos jeszcze nie gra

    zaczalem od sciagania rak,mialem ich duzo,ok 150k,ale zaladowalo sie ok 80%.nie wiem czy u kazdego to wyglada tak samo ale u mnie najpierw byly komunikaty ze kolejne sesje sa ladowane no i 20% ostatnich sesji to byly czerwone komunikaty ze unable cos tam cos tam...potem ladowaly sie pojedyncze rece(ponad 15h)ale juz bez tych z czerwonych sesji

    w sumie to jeszcze nic zlego bo z tych 80$ jakies tam juz statystki bede mial,ale moze jak ktos wie co zrobic zeby te pozostale rece sie zaladowaly bede wdzieczny

    no i potem przeszedlem do konfiguracji huda zgodnie z opisem.cos tam powybieralem,ale wszystko zgodnie z artykulem no i kliknalem aply.no i nic.gram na stolikach i nie wyswietla mi sie doslwnie nic.czy po wcisnieciu aply jeszcze nalezy cos zrobic zeby na stolach zaczelo sie cos pojawiac?

  7. #217
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Te sesje "unable cos tam cos tam" to mogłabyć np. omaha jeśli grywasz.Co do Huda to upewnij się że wszystko zrobiłek jak trzeba. Staty po niedługim czasie powinny pojawiać się na stole.

  8. #218
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    przylaczam sie do pytania z ostatniego akapitu dzafa,, rowniez mam ten sam problem

  9. #219
    Cytat Zamieszczone przez Przemeck Zobacz posta
    Te sesje "unable cos tam cos tam" to mogłabyć np. omaha jeśli grywasz.Co do Huda to upewnij się że wszystko zrobiłek jak trzeba. Staty po niedługim czasie powinny pojawiać się na stole.
    Przy Omaha mialem taki pomaranczowy komunikat ze "unsupported game type", czy jakos tak. To na czerwono to chyba jak sie numery rozdan powtarzaja w bazie czy cos innego co nie moze, nie mam pojecia skad to, sam tez czasem tak mialem.

    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    zaczalem moja pierwsza przygode z pokertrackerem-pt3 wesrja beta 25.2(trial),gram na bossmedii

    korzystalem z pomocy artykulow o bossmedii i pt3 z pokertexas,ale cos jeszcze nie gra

    zaczalem od sciagania rak,mialem ich duzo,ok 150k,ale zaladowalo sie ok 80%.nie wiem czy u kazdego to wyglada tak samo ale u mnie najpierw byly komunikaty ze kolejne sesje sa ladowane no i 20% ostatnich sesji to byly czerwone komunikaty ze unable cos tam cos tam...potem ladowaly sie pojedyncze rece(ponad 15h)ale juz bez tych z czerwonych sesji

    w sumie to jeszcze nic zlego bo z tych 80$ jakies tam juz statystki bede mial,ale moze jak ktos wie co zrobic zeby te pozostale rece sie zaladowaly bede wdzieczny

    no i potem przeszedlem do konfiguracji huda zgodnie z opisem.cos tam powybieralem,ale wszystko zgodnie z artykulem no i kliknalem aply.no i nic.gram na stolikach i nie wyswietla mi sie doslwnie nic.czy po wcisnieciu aply jeszcze nalezy cos zrobic zeby na stolach zaczelo sie cos pojawiac?
    Trzeba uruchomic autoimport i huda na zakladce "import"/"autoimport", ale to pewnie zrobiles? Na titanie to wystarczylo(+ zmniejszenie liczby rak koniecznej do pokazania huda, nic wiecej nie konfigurowalem)

  10. #220
    dzieki,pomoglo

    nie mialem uruchomionego autoimportu,myslalem ze to sluzy tylko do importowania rak na poczatku.krakers,moze popelniles ten sam blad?

    teraz wreszcie mam statystyki...i teraz jesli zamykam lobby to moge od razu zamknac pt3 czy cos tam jeszcze trzeba naciskac,wylaczac,poprawiac?