Strona 22 z 64 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 637
  1. #211
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jest, ale screen jest słabo widoczny, ale da się oczytać, że ODBC i Encoding ustawione są na UNICODE.

    To ścieżka do tego pliku: Poker%20Tracker%20V2/help/v2h_pgsqlsettings.html

  2. #212
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Jak sie ma PT do heads upow , przydatne? W czym moze pomoc?

  3. #213
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Pomogła najprostsza rzecz, odblokowanie portu na ruterze;P Chociaż nie wiem dlaczego tak się stało bo na 2 kompie bez problemu wszystko śmigało....

    Działa z tym SQL-em gametime+?
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 11-08-2007 o 20:03

  4. #214
    Panowie,mam taki problem(dopiero dzis zainstalowalem PT i nie za bardzo sie w tym wszystkim jeszcze łapie)gram sitngo na fulltilcie, zimportowalem histroie rozdan,ale PT nie wyswietla mi wogole informacji takich jak ROI,ITM, ilosc pierwszych mijesc itp. wszystkie inne staty dotyczace rak itd sa wyswietlane ,a przy tych informacjach widnieje okragle "0". Czy ktos wie co moze być przyczyna ?

    pozdrawiam

  5. #215
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    podejrzewam, że jest to podobnie jak na PokerStars, musisz importować tournament history.

  6. #216
    Importowalem histroie rozdan z folderu na kompie w ktorym fulltilt zapisywal moje rozdania...i wlasnie na podstawie tych rozdan poker tracker tworzyl u mnie statystyki a w nich brak jest informacji o ktorch pisalem w pierwszym poscie...
    Ostatnio edytowane przez est ; 12-08-2007 o 16:45

  7. #217
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    toć mówię, że to nie o historię rozdań chodzi tylko historię turniejów, czyli taka tabelka z wynikami, pff.

  8. #218
    yyy ok ale gdzie to znajde ? (pisalem ze dopiero co zainstalowalem PT )

  9. #219
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Tournament summary to jest zestawienie uczestników turnieju z ich pozycją, ewentualną wygraną oraz ewentualna ilością rebuy-ów/addon-ów i nie ma nic wspólnego z hand history. Niestety, w przeciwieństwie do Poker Stars i Absolute Poker, FTP nie wysyła podsumowań, co jest co najmniej dziwne, ponieważ jest to jednak renomowana pokerownia. W takim przypadku należy ręcznie wklepać podsumowanie do PT. Na szczęście ktoś napisał taki mały programik który generuje podsumowania turniejów z FTP: http://www.mattahfahtu.com/gfts/. Działa całkiem dobrze.

    jdx

  10. #220
    Nie ma opcji zeby zrobic podsumowanie z zakonczonych turnieji ? bo mam tam tego sporo i przydalo by sie do statystyk