Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 12202122
Pokaż wyniki od 211 do 217 z 217
  1. #211
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    W życiu najważniejsza jest specjalizacja - gram HoldemNL w Internecie. Nie interesuje mnie ani gra na żywo ani inne odmiany typu omaha - nawet nie wiem czy znam zasady
    Robić dobrze jedną rzecz - to jest ważne. Bo, tylko najlepsi zarabiają najwięcej ...
    Nistety NIE JESTEM graczem live, dla mnie granie jednego stołu to męki totalne, już nie mówiąc o towarzystwie palących i chuchających dymem po oczach ...
    Ale jeśli to taka przyjemność dla Ciebie - obiecuję, że zagram na następnym PPT jakim będę. Niestety będę dopiero w Poznaniu, ale nie ucieknie

  2. #212
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Daniz wyczuwam poprawe w twoim stylu bycia czytając twojego bloga i ostatnie posty na forum. Pokazujesz ludzką twarz, coraz mniej pozerstwa ( czyżby tilt ), ciekawe jak długo hehe.....
    Nigdy nie byłem pozerem, znajdź mi post gdzie udawałem kogoś innego niż jestem ...
    Lubię napisać czasem jakieś bzdury - tak już mam ...
    Ludzie robią bardziej jebnięte rzeczy - oglądaliście kiedyś "Jaja ze stali" ? - taki program w tv .

  3. #213
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    Nigdy nie byłem pozerem, znajdź mi post gdzie udawałem kogoś innego niż jestem ...
    Kurwa, Daniz, nie prowokuj mnie...

  4. #214
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Zapraszam do oglądania fotek (link pod zdjęciem). Tym razem jest ich trochę więcej ponieważ szybciej odpadłem z turnieju.


  5. #215
    W imieniu własnym oraz i4poker, dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie i fantastyczną atmosferę. To dzięki Wam ten weekend był taki udany.

    Gratulacje dla Obywatela_g, Ownerka i MarkaS za zwycięstwa w turniejach - well done!

    Erklos po raz kolejny udowodnił, że nie ma sobie równych - dobra robota! Wielkie dzięki również dla Alutka za pomoc w organizacji kwestii lokalowych.

    Mam nadzieję, że w równie licznym składzie spotkamy się na kolejnym weekendzie PPT, już 7 grudnia w Sosnowcu. Może pobijemy kolejny rekord? Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce

    Mihau
    Ostatnio edytowane przez i4poker Polska ; 15-11-2007 o 12:25

  6. #216
    Na prośbę, do galerii dorzuciłem jeszcze jedną fotę

    http://felippo.omega.pl/photo/2007_11/ppt/

  7. #217
    Na stronie http://www.polishpokertour.pl/?page=gallery&ppt=233 są już zamieszczone zdjęcia z weekendu PPT we Wrocławiu. Zapraszam do oglądania. Mam nadzieję, że każdy siebie znajdzie przynajmniej na jednym

    mihauł