Strona 22 z 53 PierwszyPierwszy ... 12202122232432 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 530
  1. #211
    Nemesis jak widzisz mialem racje

    Co do tych 10k sng, no tak, Warsawowi zajmie to 100 dni z tego co pisal ile gra dziennie, ale w skali roku majac ta supernove elite + bonusy i tak dalej wyjdzie i tak sporo kasy naswet z roi1%

  2. #212
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Shark na pewno dokladnie nie liczy, wiele razy byly juz zauwazane bledy, a takze Ja widze po swoim ROI ze jest to bzdura

    Pozdr
    Reb

  3. #213
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    (ale co nie zmienia faktu, że ROI dość słabe )
    Moje faktyczne ROI po 4500 gier to niecale 5% (jakos 4,9%), natomiast sharscope uwzglednia rownie poprzednie gry na sitach, kiedy jeszcze balansowalem w okolicach 1-2% roi.
    Natomiast nie zgadzam sie, ze po takiej ilosci sitow nawet roi 3% byloby slabe. Swoje 5% uwazam za super dla mnie wynik. Co z tego, ze mialem sesje po 70%, jak istotą jest utrzymanie dodatniego roi przez kilka/kilkanascie tysiecy rozdan. Jezeli uwazasz zresztą, że mój wynik jest słaby, to jakim cudem mialbym tak wysokie miejsca w rankingu sharkscope? Zreszta chetnie utrzymam sie w towarzystwie takich slabiakow jak DarioMinieri (roi 5%) czy bogjoe2003 (roi 3%)

    pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 23-01-2008 o 13:08

  4. #214
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    A ja uwazam ze na takich "tanich" sitach to roi ponizej 5% jest slabe - nadrabiasz tylko maniackim multitablingiem
    Wybacz ale porownywanie swoich wynikow z sitow $30 do wynikow graczy ktorzy graja jednorazowo o kilka tys USD jest troche nie na miejscu...

  5. #215
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Wystarczy mi drugie miejsce na PS na moich stawkach Co do maniackiego multitablingu, to juz to gdzies opisałem w tym temacie - moj zarobek bedzie wiekszy, nawet gdy ktos utrzyma 20% roi, nie mowiac juz o korzysciach z rb. Co z tego, ze ktos ma 30% po 100 sitach (sam mialem sesje na 75% po 50 paru sitach, tylko co z tego?)? Oprawi sobie w ramki i powiesi na scianie? I bedzie sie chwalil, ze jego roi to 30%? Tak jak pisal spacegravy, prawdziwy roi wyjdzie ci mniej wiecej po 5k sitow. Jezeli ktos chce zagrac te 5k sitow przez rok, to spoko, ale ja wole faktyczne zarabianie pieniedzy niz satysfakcje z wysokiego roi przez mala ilosc sitow albo przez bardzo dlugi okres czasu.

    pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 23-01-2008 o 14:33

  6. #216
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Kilka dni temu wykupiłem subskrypcję w SNGicons. Na początku miałem trochę problemów z oglądaniem filmów (nadal pokazywała się informacja, że nie mam uprawnień), ale od chyba 3 dni wszystko działa dobrze. Uważam, że to na prawdę dobra inwestycja i polecam ją każdemu.

    Oglądałem filmy każdego z instruktorów i moje wrażenia są takie:
    Najbardziej podobają mi się filmy Jonathana Little'a, zdecydowanie najlepiej tłumaczy swoje zagrania i podchodzi do nich z wielu stron (co zrobię jak do mnie zraisują, co jak zalimpują, co jak podbiję i ktoś zrobi push). Oprócz tego opowiedział kilka ciekawych rzeczy z ogólnej strategii.

    Filmy z32 i gravy'ego też są dobre, jednak ten drugi nie nakręcił ich na razie zbyt wiele. Za to bigjoe mi się w ogóle nie podoba, je podczas filmów, ogląda tv i gada o meczach, przez większość filmu nic nie mówi.

    Na forum poparłem pomysł Grasia o nakręcenie filmu na Ongame, mam nadzieję, że kiedyś coś z tego wyjdzie.

    Btw. Używa ktoś z Was sng power tools? Zastanawiam się nad zakupem tego programu, chyba każdy, kto gra wysoko, używa go.

  7. #217
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Większość powyższych wypowiedzi oznacza, że ciężko o ładny wynik z sng bez uwzględniania RB. Kilka miesięcy temu przyglądając się dokladniej sporej ilości danych z sharkscope praktycznie nie mogłem znaleźć wykresów które widuje się w wynikach z cashgames. Spotykałem albo szalony variance, albo wygrane liczone maks w kilku tysiącach dolarów (no może poza jedym wyjątkiem jaki znalazłem - nick tatta na ps). Czy nie jest bardziej opłacalne granie kilku/kilkunastu stolików chociażby NL100?

  8. #218
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Z tego co pamietam, wiecej RB dostawalo sie przy masowych 22$ SnGs niz nawet 12 stolach NL100.

    A jak dla mnie to :

    1. Nigdy nie bylem cashowym graczem, po prostu nie odnajduje sie tam.
    2. Moim zdaniem na SnGs ma sie znacznie mniejsze swingi niz na cashu.
    3. O wiele latwiej zbudowac BM czy tez czerpac staly profit.
    Pozdr
    Reb

  9. #219
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    livb112, dariominieri, słabo szukałeś.

  10. #220
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Dariominieri - 14k rozdań na zero i mega swing w góre przez kilka tysięcy. Drugiego nicka coś nie tak podałeś. Chodzi mi o to, że brakuje wyników po kilka/kilkanaście tysięcy miesiesięcznie bez mega wahań.
    Dla dobrego gracza NL100 na full ringu w dłuuuuuuuuugiej serii przyzwoity wynik to 5ptbb/100. Na 12 stolikach rozgrywa 720 rozdań na godzine. 6 godzin dziennie i mamy 432 usd dziennie, czyli nie grając dzień w dzień jakaś dycha miesięcznie i do tego RB. Ponad 120k rocznie i profity z rakebacku
    Jeżeli ktoś przeglądał wyniki roczne z cash games na 2+2 czy innych serwisach z pewnością widział kilka wyników po +500k, tymczasem na sitach taki wynik ma tylko Dario... i to z okresu dłuższego niż rok Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że z gier cashowych to tylko wyniki ujawnione, a przecież jest jeszcze sporo "szaraczków" nie chwalących się wygranymi.\
    Swingi w cashu dla dobrego gracza nie są ogromne. Oczywiście od czasu do czasu przytrafi się zjazd o kilkanaście, czy nawet ponad 20 BI, ale trzeba pamiętać, że dobry miesiąc to czasami kilka ksiązkowych rolli na plus.
    Nie neguje gry SNG, nie widze poprostu zbyt wielu stablinych wyników z samej gry bez uwzględenia RB.