Strona 212 z 282 PierwszyPierwszy ... 112162202210211212213214222262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,111 do 2,120 z 2819

Wątek: Dowcipy

  1. #2111

  2. #2112
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    200
    w sumie nie wiedziałem pod jaki dział to podpiąć no kto lepszy
    10 szybkich palców - Joe Monster.org

  3. #2113
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    88 słów,
    427 znaków,

    539 miejsce

    Pozdr
    Reb

  4. #2114
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Pani kazała na lekcję przygotować dzieciom historyjki z morałem. Historyjki mieli opowiedzieć dzieciom ich rodzice. Następnego dnia dzieci po kolei opowiadają. Pierwsza jest Małgosia:
    - Moja mamusia i tatuś hodują kury - na mięso. Kiedyś kupiliśmy dużo piskląt, rodzice już liczyli ile zarobią, ale większość zdechła.
    - Dobrze Małgosiu, a jaki z tego morał?
    - Nie licz pieniędzy z kurczaków zanim nie dorosną - tak powiedzieli rodzice.
    - Bardzo ładnie.
    Następny Mareczek:
    - Moi rodzice mają wylęgarnie kurcząt. Kiedyś kury zniosły dużo jaj, rodzice już liczyli ile zarobią, ale z większości wykluły się koguty.
    - Dobrze Mareczku, a jaki z tego morał?
    - Nie z każdego jajka wylęga się kura - tak powiedzieli rodzice.
    - Bardzo ładnie.
    No i wreszcie opowiada Jasio:
    - łociec to mnie tak pedział: Kiedyś dziadek Staszek w czasie wojny był cichociemnym. No i zrzucali go na spadochronie nad Polską. Miał przy sobie tylko mundur, sten'a, sto nabojow, nóż i butelkę szkockiej whisky. 50 metrów nad ziemią zauważył, że leci w środek niemieckiego garnizonu. Niemcy już go wypatrzyli, więc dziadek Staszek wychlał całą whisky na raz, żeby się nie stłukła, odpiął spadochron i spadł z 20 metrów w sam środek niemieckiego garnizonu. I tu dawaj! Pandemonium! Dziadek Staszek pruje ze sten'a! Niemcy walą się na ziemię jak afgańskie domki! Juchy więcej niż na filmach z gubernatorem Arnoldem. Z 80-ciu ubił i jak skończyły mu się pestki, wyjął nóż i kosi Niemrów jak Boryna zboże. Na 30-tym klinga poszłaaaa, pozostałych dziadek zarąbał z buta i uciekł.
    W klasie konsternacja. Pani ostrożnie pyta się:
    - śliczna historyjka dziecko, ale jaki z tego morał?
    - Też się taty pytałem, a on na to: "Nie wkurwiaj dziadka Staszka jak se popije".


    Mąż do żony:
    -Kochanie powiedz mi coś takiego co mnie jednocześnie podbuduje i wkurwi.
    Żona: - masz większego fiuta niż twój brat.

    Odbywa się ostateczny egzamin na agenta CIA. W pomieszczeniu znajduje się pięciu kandydatów i egzaminator. Daje pierwszemu chętnemu pistolet i mówi:
    - jest pięć nabojów. W pokoju obok jest pańska żona. Ma pan 30 sekund żeby ją zabić. Jeśli pan to zrobi, zdał pan.
    Wchodzi, po jakimś czasie wychodzi. Nie mógł. Nie zrobił tego.
    Wchodzi następny. To samo. Nie zabił
    I tak jeszcze dwóch zdających. Nie potrafią czegoś takiego zrobić.
    Wreszcie podchodzi ostatni. Wchodzi. Słychać pięć strzałów. Potem jakieś łomoty. Po 3 minutach wychodzi, oddaje broń i mówi:
    - Jakiś sukinsyn załadował broń ślepakami, więc musiałem sukę taboretem zatłuc

  5. #2115
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    6
    Ma dwa dowcipy trochę niesmaczne, ale zabawne



    - Co jest lepsze od złota na paraolimpiadzie?
    - Chodzić





    W pierwszej klasie szkoły podstawowej siedzi 5 chłopców. Czworo z nich to jest białych, a jeden to Murzyn. Pytanie: Który z nich ma największego penisa?

    - Murzyn. Ale nie dlatego, że jest Murzynem, tylko dlatego, że jest najstarszy

  6. #2116
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    srednio niesmaczne i zupelnie nie zabawne

  7. #2117
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    tu jest najwłaściwsze miejsce:

    real podobno własnie kupił benzeme
    jestem ciekaw jak ich coach poustawia??

  8. #2118
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Nowe super ustawienie taktyczne: 1-2-1-7

  9. #2119
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    bramkarza sie nie liczy, wiec 2-1-7 to moglby byc dobry mecz, ale pewnie ostatni w tym ustawieniu...

  10. #2120
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    29