Strona 21 z 24 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 236
  1. #201
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Nie robiłem

  2. #202
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
    Więc uprzejmie prosimy wysłać do nas szczegolowe relacje Pana z użytkownikami z ktorymi dokonuje Pan transakcje
    Cytat Zamieszczone przez Paweł Zobacz posta
    Nie robiłem
    tak sobie napisali ?

  3. #203
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Jeśli pożyczenie 100pln od zwykłej osoby, to oszustwo, to wspaniale...

    Pomyliłem się tyle razy ile było dozwolone, dlatego moje konto zostało zablokowane Z pewnością nie tylko mnie pytają o takie idiotyczne rzeczy

  4. #204
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Jak juz mówiłem kilka razy miałem tam zablokowane konto, ale nigdy nie było takich cyrków. Zawsze zwykły skan (zresztą zawsze ten sam) i gra gitara. Jeżeli świadomie nie robiłeś żadnych wałków, to być może tak jak i mi tak i Tobie włamano się na konto, tylko że moje wyczyścili, a Twojego być może użyli do przetransferowania kradzionej kasy.

  5. #205
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Dostałem teraz takiego mejla:

    Uprzejmie informujemy Pana, iż na podstawie podanej informacji nie jesteśmy w stanie odblokować Pańskiego konta.

    Uprzejmie prosimy o wyjaśnienie Pana relacji z następującymi użytkownikami:

    tutaj zostało wymienionych 5 adresów e-mail, od których pożyczałem pieniędzy na pokera ;/

    Za jakie towary/usługi orztyrzymywa Pan od nich pieniądzy?

    I teraz nie wiem czy mogę im odpisać, że były to pozyczane pieniądze na grę w poker roomach ??

    Żadnych towarów nie sprzedawałem ;/

  6. #206
    Ja bym nie kombinował z przesyłaniem kasy na MB na dwóch kontach z tego samego IP i z powrotem. Często blokują wtedy oba konta i potem trochę to trwa żeby się im wytłumaczyć itd.

  7. #207
    no właśnie o tym mówiłem....

  8. #208
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Rozumiem, ale nie oto mi teraz chodzi ;/

  9. #209
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Najpierw im napisz, żeby się polskiego nauczyli jesli chcą prowadzić polski support, a potem powiedz prawdę - że pożyczałeś pieniądze. Nie pisz, że na pokera, bo to nie powinno ich obchodzić. Napisz po prostu, że to są znajomi (zakładam, że naprawdę są) i zwyczajnie od nich pożyczałeś.

    EDIT - i NIGDY nie graj pożyczonymi pieniędzmi.

  10. #210
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    18
    Dzisiaj wysłałem już ostatni e-mail, do czego używam Mb napisałem prawdę, zapytałem jeszcze dlaczego wypytują o te wszystkie rzeczy, niestety nie udzielono mi odpowiedzi na to pytanie.Widocznie tylko oni mogą zadawać te swoje idiotyczne pytania.

    Odpisali dzisiaj, że Mb już pracują nad problem (jakim wiedzą tylko oni LOL) Odpalam Mb dzisiaj po raz pierwszy i już jest wszystko OK, zostało odblokowane ! Sukces !

    Szkoda, tylko, że trzeba stracić 3 dni, aż z nimi człowiek dojdzie do porozumienia !

    Woland- co do grania za pożyczone pieniądze masz 100% rację.

    Dzięki za pomoc.

    Pozdrawiam