Strona 21 z 116 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #201
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    ja używam obecnie CTRL+V :P
    ja mam pod ctrl potbetskrypty nie dziala mi w ten sposob

    cytat ze strony ongame. bardzo mi sie spodobal

    "Well done. You’ve managed to do something I thought was impossible. To make the already retarded reload system even more retarded."
    Ostatnio edytowane przez redds ; 20-02-2008 o 23:54

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Bielsko / Gliwice
    Posty
    208
    Tragedia, mail wyslany..

    A tak wogole to tez macie w cashach po kliknieciu PL/NL ze najpierw sa PL, potem NL (ale malo stolow) a potem znowu NL od najnizszych stawek - tu juz wiecej stolow??
    Wie ktos co to jest ?

  3. #203
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez stahoo Zobacz posta
    grywa ktos/ gral ktos z was w Big Deal Tour? Wlasnie wygralem ticket, a nie mam pojecia za bardzo o tym turze. Wiem ze 150k guar. duzo osob startuje?
    Cóż, turek jak turek, startuje 400+ osób. Tak ze 3 tygodnie temu Polak zajął 5te miejsce zgarniając 6.600$.

    Pepone

  4. #204
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    1

  5. #205
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Cytat Zamieszczone przez redds Zobacz posta

    "Well done. You’ve managed to do something I thought was impossible. To make the already retarded reload system even more retarded."
    hahaha

  6. #206
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Poznań / Strzelno
    Posty
    126
    Thank you for contacting Tower Support.

    Tower Gaming is always willing to take feedback from players regarding the site. The changes made to the buyin was intended to provide players a suggestion of the buyin. Players are able to change the amount if they wish.

    I have forwarded your suggestion to the technical team for consideration and please contact Tower Support if you have any further questions or comments.

    Regards,
    Tom
    tak odpowiada Tower...

  7. #207
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    kurwa co za debile no nie moge

  8. #208
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Jak widzę te wszystkie pseudoodpowiedzi supportów (także te na chacie), to odnoszę wrażenie, że oni nawet kurwa nie widzą o co biega, a w odpowiedzi wklejają popierdolone formułki, które prawdopodobnie dostali od imbecyli z Ongame...
    Brak zrozumienia dla problemu aż bije z tych odpowiedzi.

    A może założyć wątek w podforum Nextpoker, bo to chyba jedyny room Ongame z polskim supportem? Bo zupełnie co innego jeśli support HOllywood/Tower/Chan/Redkings czy inny zgłasza problem bez jego wyjaśneinia, na odwal się, a co innego gdyby wyłuszczyć to polskiemu supportowi tak, by uzasadnił co nam sie nie podoba.

    A tak BTW to ci patentowani idioci sami sobie działają na złość, bo przecież skoro donki będą sie wkupywać za pół buyina, to oznacza to mniej pieniądza w grze czyli automatycznie mniejszy rake. Jednocześnie znowu pewna część regsów podziękuje za współprace tej zajebistej sieci.

    Ale ci ultrakretyni raczej nie są w stanie tego objąć umysłem...

  9. #209
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dokłądnie
    żaden z tych debili nie zagrał jednego rozdania w pokera w necie bo wiedziałby, że to jakiś konkrtny debilizm

    wysłąłem jeszce raz maile do wszystkich ale jakoś bez odpowiedzi od większośći

    wiele rzeczy już na Ongame wytrzymałem
    ale takiego debilizmu nie zniose...

    jeśli tego nie zmienia to wypierdalam

    PS - a do nextpokera juz pisałem na gg... więc pogadam z nim dokładnie jak będzie
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 21-02-2008 o 12:22

  10. #210
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Sprawa jest prosta... niestety.

    Prowizja nie rośnie od puli 60$ wzwyż, więc pokerroom nie ma żadnego interesu we wspieraniu większych pul. Przy wejściu za pół buyina łatwiej o all'ina i przy okazji za jednego buy'ina mamy dwa alliny, czyli rake będzie większy.

    Taka prawda o tej całej "reformie".

    Pepone

    edit: aż się dziwię, że jeszcze nie wymienili dolarów na euro.