Zobacz wyniki ankiety: Czy zwiekszyć zmiane poziomu blindów do 20 minut?

Głosujących
34. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 73.53%
  • Nie

    9 26.47%
Strona 21 z 31 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 307
  1. #201
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wyniki Długiej Fali po 8 Turniejach
    Załączone pliki Załączone pliki

  2. #202
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wyniki z dnia 18.08
    1. Idziu 12
    2.Przemek 9
    3. Piotrek 6
    4.Agnieszka 4
    5.Zbig 3
    6.Obywatel 2
    7.Krystian 1
    Gratki dla Idziego, który umocnił sie w długiej fali.

  3. #203
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Za tydzień ostatni turniej w tym cyklu. Czy chcecie grac dalej? Prosiłbym o wypowiedzi. Ostatnio frekwencja znacznie spadła. Przyczyn jest zapewne kilka. Wakacje, poker tajski i może długa fala.
    Tak czy inaczej, ja wyjeżdżam w przyszłym tygodniu na urlop i jednocześnie rezygnuje z prowadzenia turniejów w poniedziałki.Raczej będe przychodził systematycznie po powrocie z urlopu ale nie chciałbym traktować uczestnictwa w turniejach jako obowiązku.
    Moje zdanie jest takie , ze turniej należy utrzymać, i raczej bez długiej fali.
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #204
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Zapraszam w poniedziałek na 19:30 - ostatni turniej z tego cyklu

  5. #205
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    zdecydowanie zlikwidować długą fale. z resztą od początku mówiłem , że to głupi pomysł. wystarczy spojrzec ile osób regularnie chodziło na te turnieje. jedna ręka to za dużo by ich policzyć. po za tym rebuy za 30zł to wg mnie fajny turniej i gdy tylko obowiązki pozwalają to chętnie na niego przychodzę

  6. #206
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Wyniki ostatniego ? turnieju w ramach letniej edycji Rebuy Tournamet by Obywatel_G:
    1. Przemek
    2.Mirek
    3.Idziu
    4.Zbig2004
    5.Piotrek
    6.Pingwin
    7.Muszka
    8.Ciśnij Sz.
    9.Krystian
    W długiej fali zwyciężył bezapelacyjnie Idziu, drugi Przemek i trzeci Piotrek.
    Gratki dla wszystkich zwyciezców.
    Ja robie sobie przerwę w graniu i organizowaniu.
    Jakoś sobie poradzicie z organizacją gry w Pokera ..Tajskiego
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 26-08-2008 o 12:40

  7. #207
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Czy jutro jest rebuy?

  8. #208
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Pozdrowienia z ojczyzny pokera tajskiego. Nikt tu nie gra w ta gre ..a chcialem postudiowac

  9. #209
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Hej,

    Mysle, ze pora pomalu sie reaktywowac. Zbyszek powrocil caly i zdrowy Jeszcze pare osob na wyjazdach ale moze bysmy ruszyli 29 wrzesnia?. Co Wy na to ?

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 20-09-2008 o 02:17

  10. #210
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Legnica, Wrocław
    Posty
    493
    A co wy na to zebysmy zagrali rebuya za 40,50zl ?? Czy to przesada ?
    W zasadzie to myslalem tez zeby zagrac lige w stylu:
    12 turnieji 4 rebuye, 4 terminatory 4 frezouty(wyzsze wpisowe, wiecej zetonow na start). Generalnie roznie to jest wiem ze ciezko znalezc jakis zloty srodek nie zalezy mi na tymzeby na sile kogos przekonywac do tego typu lig ale moze jest to jakis pomysl. Biorac pod uwage ze poker w polsce idzie strasznie do przodu i zazwyczaj jak jezdzimy gdzies w polske grac to weekend pokerowy wyglada mniej wiecej w ten sposob.
    Zauwazylem ze odkad gramy rebuya zawodnicy z naszej ligi na arenie polskiej w turniejach rebuy maja dobre wyniki(grabson,obywatel,arczi).
    Generalnie bardzo lubie grac w tym towarzystwie w ktorym gramy wiec ja chetnie pogram kazdy rodzaj jakiejkolwiek ligi bo lubie z wami rywalizowac Pozdrawiam i chetnie pomoge przy realizacji jakiejs ciekawej ligi.
    Kolejnym pomyslem byloby cos co kiedys bylo rozwazane, zlozenie sie przed sezonem i zagranie ligi w ktorej przed sezonem zorganizujemy jakas boczna. Nie mowie o horrendalnych kwotach ale mysle ze moglo by to wywolac jakis kolejny ciekawy element rywaluzacji( sportowej)

    Coz pozdrawiam i zapraszam do rozwazan.