Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 242
  1. #201
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez rayo76 Zobacz posta
    Komentarz po 1ej turze może byc taki,że nic się nie zmieniło.Prawie dokladnie taki sam podział głosów na województwa,miasta etc.jak w ostatnich wyborach parlamentarnych.Jedyny który coś ugrał to Napieralski ale tu sie nie dziwię bo dla PO i PiS-u nie ma alternatywy.A poza tym Polska sie starzeje , babcie/dziadkowie tęsknią za państwem opiekuńczym.Wolą żeby było bidnie ale solidnie więc idą za lewicą.
    ta *lewica* dzis to nic innego jak pis

  2. #202
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Wystapienie Kaczynskiego po ogloszeniu wynikow - zenua... I to wczesniejsze zapewnianie, ze nie bedzie do kampani wplatal smolenska...

  3. #203
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cieszy dobry wynik Korwina i sromotna porazka Olechowskiego

    Mam nadzieje, ze elektorat Kaczynskiego przed 2 tura bardziej sie zmobilizuje

  4. #204
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Oglądał ktoś teraz wiadomosci na TVP? Redaktor się pomyliła i powiedziała, że bedzie walka pomędzy Bronisławem Komorowskim, a Lechem Kaczyńskim

  5. #205
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    Wystapienie Kaczynskiego po ogloszeniu wynikow - zenua... I to wczesniejsze zapewnianie, ze nie bedzie do kampani wplatal smolenska...
    Mnie przekonał.

  6. #206
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Cytat Zamieszczone przez mat2000 Zobacz posta
    Cieszy dobry wynik Korwina i sromotna porazka Olechowskiego

    Mam nadzieje, ze elektorat Kaczynskiego przed 2 tura bardziej sie zmobilizuje
    Czyli przede wszystkim liberalizm, ale jak bedzie pełem socjalizm tez nie jest zle?
    Komorowski i tak wygra, ale trzeba przyznać że ukrycie J.K. było strzałem w dyche. Rewelcyjny Poncyliusz i ta druga pani

  7. #207
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Tomaszow Lubelski WWA
    Posty
    104
    Cytat Zamieszczone przez 2Jacks Zobacz posta
    Czyli przede wszystkim liberalizm, ale jak bedzie pełem socjalizm tez nie jest zle?
    Komorowski i tak wygra, ale trzeba przyznać że ukrycie J.K. było strzałem w dyche. Rewelcyjny Poncyliusz i ta druga pani
    taa.. tak jakby prezydent mial na gospodarke jakis realny wplyw..
    zreszta czy komor to taki anty-socjalista smiem watpic

  8. #208
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    566
    Rozumien jak mozna głosować na PiS. Ciężko mi jednak zrozumieć jak można głosować na J.K. On chyba rzeczywiscie musi być ostatnia ostoją Polskości. Szkoda że tego nie widze, choć tak bym chciał! W koncu dosc głupio jest, oddawac głos na kogoś innego, kiedy wybór jest tak prosty. Zdrada/niezdrada...kurcze co ze mną jest nie tak? Przecież socjal gospodraczy to SLD, nibyliberalizm PO... a J.K. ?

  9. #209
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    J. Kaczyński mnie rozpierdolił mówiąc na jednym z ostatnich swoich wieców wyborczych :

    "Jeżeli ktoś mnie spyta, to odpowiem: Tak, jesteśmy po trosze lewicowi."

    Niezły z niego przekręt.

  10. #210
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A czemu ma kłamać?