Strona 21 z 26 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 260
  1. #201
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    lol 20 stron watku, a zapoczatkowalo je jedno, w miare proste pytanie ;] tylko na pokerzyscie takie cos...

    keep posting guys ;P
    jescze jest to wesole, mozliwe, ze wkrotce mi sie znudzi

  2. #202
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    elpe, naprawde nie jest dla mnie wazne, czy mam racje czy nie..
    Szkoda, pracuj nad sobą .
    dla mnie jest czyms smiesznym, ze wlasnie, wszyscy ci, ktorzy pisza o wolnosci rynkowej,ze sa niewolnikami itd, uwazaja takie zachowanie za normalne.
    Prawda, ale troche ich szkoda.

  3. #203
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez NuGGets Zobacz posta
    Szkoda, pracuj nad sobą .

    staram sie

    nie zmazuj (quotes !!!!

  4. #204
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    nie zmazuj (quote quote)
    kurcze nic nie zmazuje
    Ale napewno robie cos nie tak,
    klikam ikonke "cytatu" Wklejam cytat, enter i lipa

    ???
    pozdro

    Nawet jak edytuje jest quote quote
    ucio co robic? ratuj?
    Ostatnio edytowane przez NuGGets ; 26-01-2010 o 23:56

  5. #205
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    quote="Ucio"
    zamykajacy znacznik jest taki sam

    Ucio z 2 srtony jest tak, ze znam naprawde bogate firmy, gdzie ludzie pracuja ciezko i sie staraja, ale pieniadze zarabiaja conajwyzej srednie...

    I w sumie watek zszedl troche z boku z poczatkowej rzeczy o ktora mi chodzilo , tj umoralniania w tym watku na to czy obijanie sie w pracy jest slusznie czy nie...

    Ide spac, bawcie sie dobrze

  6. #206
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    126
    Ide spac, bawcie sie dobrze
    masz dobrze , ja musze grac

    quote="Ucio"
    zamykajacy znacznik jest taki sam
    nie moj level, znaczy za wysoki
    nie umiem
    pozdro

  7. #207
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez polko Zobacz posta
    lol 20 stron watku, a zapoczatkowalo je jedno, w miare proste pytanie ;] tylko na pokerzyscie takie cos...

    keep posting guys ;P
    [ ] 20 stron watku

    HINT: ustaw sobie wiecej postow per strona

  8. #208
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    wow, watek od wczoraj istnieje a juz bije rekordy popularnosci. Calosci dokladnie nie przycztalem, moze doczytam jak bede mial wiecej czasu, ale ogolnie uwazam, ze zarowna Elepe jak i Woland (jako dwa przeciwne fronty) maja czesciowo racje.
    Ja za to uwazam, ze system ma zle podstawy. Srednie zarobki nie zapewniaja podstawowych potrzeb czlowieka (nie wazne czy to tu, czy w uk imho). Na dom i tak wiekszosc ludzi musi sie zapozyczyc na 30+ lat i ciulac. Za sznurki pociagaja najbotasi a reszta to szara masa itd. itp. .
    Oczywiscie, lepsze to niz dawny podzial w ktorym urodzenie mialo decydowac o pozycji w hierarchii spolecznej dzieki czemu zapewnianio sobie rece do pracy na folwarku etc... wiec jest troche lepiej .
    A tak w ogole to zawsze jest tak :
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 27-01-2010 o 01:55

  9. #209
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Starachowice
    Posty
    121
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Modem usb, np w Playu, podlaczyc do pc i za jego pomoca sie laczyc z netem. Poniesiesz jakies koszty, ale masz admina z glowy.
    Nawet jak pokombinujesz cos z portami lub proxy/vpn to admin bedzie widzial jakis dziwny ruch i moze zechciec sprawdzic Twojego PC. Mozna jednak miec nadzieje, ze jego wydajnosc i checi do efektywnej pracy maja poziom jak u reszty urzedasow, wiec moze zignorowac Twoje dzialania.
    Gratek dzięki! I o to chodzilo, koszta sa minimalne.

    A reszcie dziekuje za zabijanie czasu Ucio i Woland odwiedzcie lekarzy bo mozecie miec problemy od ciaglego napinania posladow.

    Kato Starszy kogo ja obrazam? Stwierdzilem fakt, ze sie napinaja chlopaki i pluja sobie w monitory. Ot taki Polski zwyczaj, sami kradna, oszukuja i podpadaja pod paragraf grajac w Pokera ale jak ktos inny to robi to NUNU!!! Zly Pan zly! Co mam o takich powiedziec jak nie oszolomy? Mowie prawde po prostu.

    Ok biore sie do pracy, im szybciej skoncze tym lepiej prawda? A ze playa mam dosc blisko roboty to... reszte mozecie dodac sobie sami.

  10. #210
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    nigdy nie bylismy dobrzy w grach zespolowych
    Odszczekaj to