Strona 21 z 35 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 341
  1. #201
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87

  2. #202
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    108
    jak to w końcu z tą ustawą ? :P

  3. #203
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87
    HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA
    opinia do projektu tzw. ustawy hazardowej przewidujacej nalozenie na operatorow telekomunikacyjnych obowiazku blokowania dostepu do stron internetowych :
    " ... Zasadne sa w tych okolicznosciach pytania, czy zablokowaniu moglyby podlegac ... , oficjalna strona pilkarskiego klubu Manchester United sponsorowanego przez spolke Betfair oferujaca gry hazardowe on-line, czy tez oficjalna strona miasta Las Vegas ..."
    " ... Nawet bowiem jezeli dopuscic ograniczenia w mozliwosci swiadczenia uslug on-line w zakresie gier hazardowych, to zupelnie inna rzecza jest informowanie o mozliwosci legalnego wziecia udzialu w takich grach w innych panstwach czlonkowskich ... ,projektodawcy nie odniesli sie w ogole do innych wiazacych Polske zobowiazan miedzynarodowych. Helsinska Fundacja Praw Czlowieka pragnie przypomniec chociazby o Swiatowej Organizacji Handly (WTO) i wyroku Sadu Arbitrazowego przy WTO w sprawie przeciwko USA, ktory uznal, ze USA naruszyly zasady wolnego handlu wprowadzajac restrykcje na e-hazard ..."

  4. #204
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez Auron Zobacz posta
    jak to w końcu z tą ustawą ? :P
    Online? jeszcze nie napisana lub poszla do komisji europejskiej a tam zostanie najprawdopodobniej zablokowana.

  5. #205
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    Mam pytanie, czy nadal gracie w pokera online?
    Wybaczcie ale nie czytałam dokładnie ustawy i nie wiem czy nadal można grać czy już odpowiednie służby zaczynają walczyć z plagą "hazardu" online

    pozdrawiam serdecznie

  6. #206
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    wg mnie prowokacja ABW wiec...

    ja nie gram...

  7. #207
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Tylko na playmoney .

    Póki co, jeśli chodzi o grę online, nic się w przepisach nie zmieniło.

  8. #208
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    czyli dalej nie wolno

  9. #209
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Jak bedzie wygladala sytuacja gdyby wprowadzili przepisy podobne do tych, co sa we Wloszech? Granie byloby mozliwe tylko na wlasnym podworku? Czy poprzez roznego rodzaju "obejscia" nic by sie dla nas nie zmienilo?

  10. #210
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    26
    Pytanie było poważne koledzy