Strona 21 z 23 PierwszyPierwszy ... 111920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 227
  1. #201
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Czyli co mam np trenera wysylam mu rozdania do analizy i to jest oszustwo?

  2. #202
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    akurat wspolna analiza to smieszny pretekst do anulowania wynikow
    a co powiesz na to jak cały CR squad (CTS, BT) siedzieli na jakimś teamspeaku + mieli stream ze stolików Briana?? Mając wiedzę w postaci przeanalizowanych HH moga zawsze doradzić co ma w danej chwili zagrać Hastings.

  3. #203
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez Kejti19 Zobacz posta
    a co powiesz na to jak cały CR squad (CTS, BT) siedzieli na jakimś teamspeaku + mieli stream ze stolików Briana?? Mając wiedzę w postaci przeanalizowanych HH moga zawsze doradzić co ma w danej chwili zagrać Hastings.
    A co jezeli, isi siedzi z bratem obok i ogarniajac 6 stolow z 3-4 roznymi zawodnikami? A moze jeszcze martonas sie dosiadl i daja rade w 3.....
    Tak sobie gdybac mozemy do rana. Generalnie tekst pt nigdy nic nie czytalem, nic nie ogladalem i nawet wlasnych rak nie analizowalem tym bardziej innych.....tez dziwi patrzac jak zmiazdzyl durra

  4. #204
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Igas Zobacz posta
    To wiem. Moim zdaniem to akurat bardziej oszustwo etyczne, o ile w ogole oszustwo.
    A dlaczego nie oszustwo? Nie masz prawa upubliczniac swojej HH, tam sa informacje, ktorych observer nie widzi. Jezeli grasz na jakims roomie, to musisz przestrzegac jego zasad. Działanie 3 na 1 to czysty collusion.

    Pozdrawiam

  5. #205
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Czyli co mam np trenera wysylam mu rozdania do analizy i to jest oszustwo?
    Jezeli room tego zabrania to oczywiscie. Ale tak naprawde wszystko zalezy od intencji z jakimi to robisz.

    Pozdrawiam

  6. #206
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    A dlaczego nie oszustwo? Nie masz prawa upubliczniac swojej HH, tam sa informacje, ktorych observer nie widzi. Jezeli grasz na jakims roomie, to musisz przestrzegac jego zasad. Działanie 3 na 1 to czysty collusion.

    Pozdrawiam
    Ok, wedlug prawa roomu, ktore w tej sytuacji jest totlanym bublem, to jest oszustwo. To, co pisze, jest tylko i wylacznie insynuacja. To czyste domniemanie. Dlatego pisze, ze cos mi smierdzi. Nie pisze, ze wiem, ze mam dowod, ze to fakt. Ale jak nad tym pomyslec, to cos smierdzi. Hastings takim wymiataczem na najwyzszych stawkach (gdzie w ogole rzadko go widac), do tego 6 HU naraz w omahe?

  7. #207
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    kto dokładnie udostępnił tą historię - czyli kto jest winny tego oszustwa ? bo jeżeli to jest rzeczywiście oszustwo, no to chyba FTP musiało udostępnić historię rąk, czy ktoś się do tego "włamał" ? czy może był to jeden z graczy, który z nim wcześniej grał na FTP ? - jeżeli to ostatnie, no to jak dla mnie żadne oszustwo ... w końcu nie ma chyba zakazu dla graczy pokazywania komukolwiek historii swoich rąk ?

  8. #208
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    na ftp jest

  9. #209
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Chwila, jakie informacje poza ręką ownera danej historii rąk są w niej pokazane, których nie widzi observer?

  10. #210
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    reka przeciwnika