Strona 21 z 31 PierwszyPierwszy ... 111920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 302
  1. #201
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Moim zdaniem Colo ma racje, on jest organizatorem i tyle, nie sam bo w parze z ambientem ale to ich decyzje powinny byc niepodwazalne i juz... Wybieranie jakiejs komisji co turniej jest smieszne, bo nie widze, zeby co turniej kto inny ukladal zetony, zbierla gracze czy siedzial do 3 w nocy i pilnowac.

  2. #202
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Ja zawsze mowie to co mysle wiec jak juz powiedzialem A to powiem tez B oki niech bedzie ze COLO I AMBIENT maja decydujacy glos. Ale jako uczestnik i nie tylko ja w czasie turnieji REBUY chcemy zeby robienie REBUY i ADDON byla bardziej przejrzyste bo części osób forma taka jak do tej pory się nie podoba na pytanie ile osob zrobilo rebuy odpowiedz brzmi nie wiem musze policzyc ile mam w kieszeni kasy. Mi sie nie podoba i wiem ze 3 osoby przez to na rebuy nie przychodza. Zeby bylo jasne nie posadzam nikogo o branie kasy ale taka forma jest poprostu nie do przyjecia i nie tylko mi sie to nie podoba.

  3. #203
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    HeLL
    Posty
    432
    to wynika tylko i wylacznie z tego powodu ze nie wyrabiam z przyjmowaniem / wydawaniem kasy / wydawaniem rebuya i staraniami normalnej gry w tym czasie. Zdarza sie ze zapomne odixic jakiegos rebuya (dlatego zawsze wychodzi wiecej w puli niz mam zapisane).A kase trzymam oddzielona w portfelu bo ni jak na stole jej nie zmieszcze, a trzymanie tego w walizkach czy czymkolwiek za plecami tez nie wchodzi w gre jako ze masy osob na laweczkach trzymaja tez swoje kurtki i jest zbyt duzy ruch przy tym.
    Ale to nie tylko moja wina, zazwyczaj stol na ktorym gram jest na tyle mily ze gdy stoje plecami do stolu (wydajac zetony etc.) folduje moje rece bez pytania. Wiadomo ze tez mam ochote walczyc o jakies miejsca w turniejach, a praktycznie nie mam nigdy mozliwosci skupic sie na grze przez narzekania i problemy.
    Jak chcesz mario to mozesz sie zajac kasa na rebuyach, albo zaproponowac rozwiazanie zamiast jedynie wytykac problemy.
    Ostatnio edytowane przez CoLO ; 27-02-2009 o 16:50

  4. #204
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Dla mnie troche smieszne Mario, ciezko jest ogarnac turniej rebuy i grac, ciezko bylo to robic kiedys juz gdzie rebuyow bylo zdecydowanie mniej jak ja organizowalem i gralem a co dopiero teraz gdzie czas jest rebuy co 2 minuty...
    Co do liczby rebuyow mozna przeciez liczyc zetony a nie kase i jest sprawa latwa... Jak sponsorowal nas Sporting to ja nie liczylem kasy ani nie zapisywalem rebuyow, zapisywalem tylko addony a kase z rebuyow podliczalem liczac zetony w grze. Do tego nikt nigdy nie mogl sie przyczepic bo zetony mowili same za siebie.

    Oczywiscie to bylo proste bo na lidze bylo zdecydowanie mniej osob i policzyc staki w przerwie bylo super latwo... Pozniej zapisywalem po prostu liczbe rebuyow przy osobie, ktora go brala ale wtedy juz byli tacy co mieli uwagi ...

    Wiec tak naprawde zeby nie bylo dziwnych podejrzec trzeba by liczyc stacki w przerwie i suma stackow da wynik rebuyow, mozesz Mario liczyc, ja tam mam zaufanie do Cola...

    Ale tu nie o tym chyba jest rozmowa? Rozmow ajets o tym kto na lidze podejmuje decyzje i dla mnie sprawa jest jasna, decyzje podejmuje Colo i Ambient i to co ktorys z nich powie jest swiete - rozumiem, ze jak jeden powie "nie grasz bo Cie nie lubie" to liga moze sie odezwac i jednak zagra, ale spory takie jak ostatni u nas na stole to nie ma rozmowy. Tym bardziej, ze wczensiej Colo w tej samej sytuacji zostal zmuszony do dorzucenia zetonow do puli a Ty Mario olales sprawe.

  5. #205
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    100
    Ja jako II-rzedny gracz()lol ujme to tak. Colo Robi swoje, podziwiam go ze potrafi wszystko zorganizowac, Byc zarowno organizatorem jak i graczem,tez nie jest sztuka, zawsze sie nabijalem z Ciebie ze jestes w I-wszej dziesiatce(od konca ;p) ale za kazdym razem, zauwazam ze bardziej angazujesz sie w to zeby Szczecinska Liga Pokerowa byla SLP!!. Dla mnie Jestescie osobami odpowiedzialnymi za ta Lige, i jak narazie nie mam zastrzezen, a z kazda nastepna wizyta w "Kanclerzu" widze wieksze zaangazowanie. Tak Trzymac i Pozdrawiam!!
    Sorki Ambient ;p ale skupilem sie na Colo, a wiem ze Wy razem organizujecie te turnieje czyli prosze traktowac ogolnikowo post Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez lis_zamena ; 27-02-2009 o 18:06

  6. #206
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    89
    Colus, zapisz roomyannecka na poniedzialek

  7. #207
    lewy
    kurek

    na poniedzialek

  8. #208
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    troche sie spoznie... zapisz - Mizio

  9. #209
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Mnie rowniez zapisz

  10. #210
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    8
    Witam, jestem debiutantem zeby zagrac wystarczy przyjsc i zarejestrowac sie przed 18.30, czy trzeba tutaj miejscowke zalatwiac?