Strona 21 z 33 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 329
  1. #201
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Oczywiscie Leo do zwolnienia, ale poki co szanse na awans mamy nadal - oczywiscie sa male ale nie niemozliwe, reprezentacje na te dwa mecze niech wezmie jakis inny trener, zmieni 5,6 zawodnikow, nowi zagraja bez kompleksow, nawet jak nie wejda to zostawia moze po sobie lepsze wrazenie.

  2. #202
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    no ale chyba to gówno nonstop nie może grac cały czas ukręcone..
    stąd taka gra.. whatever.. niech jadą na wakacje

  3. #203
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    tu trzeba wszystko zmienić nawet szpakowskiego

  4. #204
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    niestety komentowanie nie tylko w pilce noznej jest tragiczne

    Dlatego ja sobie powiedzialem, ze jak bede wracac do PL to zabieram z tad telewizje w postaci Sky'a

  5. #205
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują Szpakowskiego. Dla mnie jego komentarz jest bardzo dobry.

  6. #206
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują Szpakowskiego. Dla mnie jego komentarz jest bardzo dobry.
    +1

    Cytat Zamieszczone przez eLPe21
    niestety komentowanie nie tylko w pilce noznej jest tragiczne

    Dlatego ja sobie powiedzialem, ze jak bede wracac do PL to zabieram z tad telewizje w postaci Sky'a
    Najpierw się na swoje texty popatrz

  7. #207
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    Polscy kibice w końcu zaczęli działać. To co dzieje się w Polskiej piłce nożnej to patologia..ostatnio Lato podwyższył sobie pensje do 50tys miesięcznie ! Dlatego my, jako "kibice" reprezentacji musimy wziąć to na własne ręce. Ruszyła ogólnopolska akcja przeciw PZPN'owi. Protest kibiców przeciwko PZPN Grzegorz Lato Musi Odejść - Lista podpisów pod petycją Rozsyłać linki gdzie sie da, trzeba zrobić coś z tymi leśnymi dziadkami !


    14.10.2009 Polska - Słowacja --PUSTY STADION--!!! Rusza protest przeciwko PZPN! Pierwszą poważną okazją do pokazania im, że mamy ich dość to 14.10.2009 mecz Polska - Słowacja. Apel do wszystkich kibiców w całej Polsce - ZBOJKOTUJMY ten mecz!!! Jeśli jesteś moderatorem fora internetowego związanego z piłką nożna umieść podobny apel! 14.10.2009 - stadion powinien świecić pustkami. 0 biletów - 0 kasy dla PZPN-u! Do akcji włączyła się ogromna rzesza forumowiczów z największych polskich portali informacyjnych - WP i ONET. Jest szansa na zaszczepienie tematem reporterów z TVN-u. Serbia na koniec eliminacji grała przy pustych trybunach. Bośnia i Hercegowina grała również przy pustych trybunach, ale tam jeszcze do protestu dołączyło się 13 najlepszych graczy i padł ich związek piłki przestępczej. Zróbmy coś dobrego dla polskiej piłki nożnej! Nam tez może się udać! Protest kibiców przeciwko PZPN Grzegorz Lato Musi Odejść - petycja Podajcie dalej!


    Kibice polskiej piłki nożnej: zareagujmy wreszcie! Ile można patrzeć na tę próżną, niekompetentną pzpn-owską zgraję...? Od dłuższego czasu czuję się jak schizofrenik kibicując naszej kadrze... Niestety, w tych okolicznościach każda strzelona bramka przez reprezentację stanowi ALIBI dla tych leni, cwaniaków i nieudaczników...Wygrywanie z San Marino, a nawet epizod z Czechami to tylko przedłużanie agonii! Dlatego: Kurator do związku (koniecznie, bez względu na konsekwencje); Zarząd out; I NASZ bojkot do skutku; I aktywny PROTEST; I jeszcze apel do mediów- NAŚWIETLCIE TĘ AKCJĘ,WESPRZYJCIE NAS! WSZYSCY KTÓRZY KOCHAJĄ POLSKĄ PIŁKĘ: NADSZEDŁ NAJWYŻSZY CZAS- ORGANIZUJMY SIĘ!


    Moi kochani kibice wszystkich druży n począwszy od czwartej ligi po Ekstraklasę,proszę klub kibica Legii Warszawa o wystosowanie pisma do miasta wa-wa o demonstracje na ul. Miodowej pokażmy im wszyscy nie ważne czy jesteś za wisłą czy Lechem czy kozią wulką przyjedżmy do Wa-wy ze swoimy klubowymi flagami i wspólnie pokażmy, że my prawdziwi kibice możemy się zjednoczyć dla dobra naszej ukochanej piłeczki i wywieziemy te uślinione ze starości towarzystwo wspólnej adoracji.

    Źródlo : podkarpaccykibice

  8. #208
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    (((((((((((trias,adambb))))))))))))

  9. #209
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tak propo komentowania - często gdy się krytykuje komentatorów, to za to że zamiast mówić co się dzieje na boisku, to za to że czasem przytoczą trochę historii, opowiedzą o sytuacji obu klubów itp; zamiast relacjonować to co się dzieje na boisku... No ludzie, bo jak Szpaku nie powie kto komu piłkę podał to byśmy tego nie widzieli ?. Ja jak kiedyś rozkodowywałem w Polsce włoski TELE+ (obecnie już nie istnieje), to można było wybrać czy chce się komentatora, czy "odgłosy stadionu" które były nagrywane pod sektorami z dopingującymi kibicami, i prawie zawsze wybierałem to drugie .

  10. #210
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Eee tam, dobry komentator też dodaje emocji i właśnie Szpaku jest w tym świetny.