Zobacz wyniki ankiety: Jakie wpisowe?

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 15zł + 5zł

    1 2.56%
  • 20zł + 5zł

    3 7.69%
  • 25zł + 5zł

    7 17.95%
  • 30zł + 5zł

    2 5.13%
  • 35zł + 5zł

    26 66.67%
Strona 21 z 33 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 328
  1. #201
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    I należy odnotować występ pierwszej kobiety na naszej lidze, na dodatek jakże udany Twoje dwa Asy sprawiły, że drugi raz w tym sezonie byłem na bąbelku, ale jakoś to przeżyłem Pozdrowienia dla WALKIRII i zapraszam za tydzień

  2. #202
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    2
    dziękuje, nie wiem czy już za tydzień, ale planuje się jeszcze na pewno zjawić w tym zacnym gronie ) zwłaszcza, że takie fartowne to grono...

  3. #203
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    35
    Slyszalem z opowiesci chlopakow, ze Magda dosyc nieortodoksyjnie poczynala sobie przy stoliku. Jak ja zaluje, ze tego nie widzialem.

    Przy najblizszej wizycie w Polsce obowiazkowo melduje sie na waszej lidze.

  4. #204
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    2
    Zastanawia mnie tez dodatek "rather bridge than poker player" zwłaszcza, że mogłabym to samo napisać o sobie...
    podasz więcej szczegółów?
    bo możliwe, że się znamy

  5. #205
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    21
    Ja to wogole nie widze opcji, zeby ta liga nie byla kontynuowana Wielkie grats dla organizatorow, atmosfera bardzo dobra

  6. #206
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Staramy sie chociaz czasami nie wychodzi :P ale dzieki za mile slowa

  7. #207
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    254
    Pytanie... czy byliby chetni do grania satelitki o wpisowe do WLP.. po 20 pln dodatkowa pula... i kolejnosc odpadania w turnieju decyduje o miejscu w satelicie... Pytam bo slyszalem o takim zapotrzebowaniu.. a jak bede do was pzyjezdzal to moge zrobic..

  8. #208
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    dobry pomysł, kasa leży na stole zwycięzca bierze wszystko i jak chce to sobie jedzie na WLP

  9. #209
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    20
    ja nawet bylbym chetny do takich satelitek, bo w sumie mnie nie stac na granie na wlp, ale ja bym sie bardziej sklanial ku wikszej ilosci osob na stoliku a mniejszym wpisowym, bo w sumie 20 to juz dla mnie jest jakas kasa, jesli doliczyc do tego 40 zeta za turniej + min. 8 na piwo

  10. #210
    Cytat Zamieszczone przez Walkiria Zobacz posta
    Zastanawia mnie tez dodatek "rather bridge than poker player" zwłaszcza, że mogłabym to samo napisać o sobie...
    podasz więcej szczegółów?
    bo możliwe, że się znamy
    Madzia przeciez to Mikolaj
    chyba ze ja tu nie skumalem tych usmieszkow