Strona 20 z 22 PierwszyPierwszy ... 101819202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 216
  1. #191
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja pierdziu... Zamiast wykonać do siebie kilka telefonów to się zbieracie jak sójki za morze... Zero umiejętności logistycznych!

  2. #192
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Nie udalo się niestety z Pioterem skontaktowac...
    ponieważ w zeszłym sezonie zająłem 9-te miejsce zaledwie 2 pkt za Pioterem, to może go zastąpię na mastersie jak się nie możecie z terminem dogadać...

  3. #193
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A ja coś czuję, że termin Turnieju Mistrzów od tego sezonu będzie ustalony odgórnie, z wyprzedzeniem powiedzmy 4 czy 5 tygodni tak, żeby wszyscy zainteresowani mogli sobie poukładać plany...

  4. #194
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    28
    W moim rodzinnym Gdansku, gdzie lige organizuje HEINZ, masters po prostu jest w tydzien po zakonczeniu sezonu. Po prostu w tym czasie nie ma normalnego turnieju. Nowy sezon rozpoczyna sie po prostu od kolejnego tygodnia. Oczywiscie - wypada wtedy rocznie min. 4 turnieje ligowe z grafika, ale...

  5. #195
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    OK, jeśli nie będzie to przed 19 to termin za tydzień jednak mi pasuje.

  6. #196
    ja powiem tak mi pasuje właściwie każdy dzień w tygodniu prócz weekendów i faktycznie najlepiej nie wcześniej niż o 19 więc tak na prawde i za tydzień i za 2 tygodnie będzie ok (dopiero wstałem)

  7. #197
    więc pytanie brzmi czy organizacyjnie jest to możliwe w przyszłą środę?? bo jeżeli tak to zaczniemy się umawiać ale podstawą jest to czy lokal jest wolny i czy Jani będzie mógł przybyć

  8. #198
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Dla mnie środa w tym tygodniu jest bardzo bardzo nie na rękę.
    Jeśli to możliwe ustalmy termin na 18 lutego - mam nadzieje ze ten dzien bedzie wszystkim pasowal

  9. #199
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Tylko skontaktujmy się z tymi, którzy nie wiedzą/nie ma ich na lidze. Nie przeciągajmy już tego, po połowa nowego sezonu już minęła.

    Ad
    Adast
    Rufio
    Betys
    Ufoludek - OK
    Sztefl
    Grzegorz - OK
    Pioter
    Karaś
    Ostatnio edytowane przez MMP1980 ; 09-02-2009 o 18:30

  10. #200
    jeżeli mi nie spadnie jakiś badbeat na river to pasuje mi ten termin