Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Jeśli kazik pisze to na poważnie a nie wygłupia się, to ja w pełni się z nim solidaryzuje. Czy playstation czy misio, zapłacił za dany produkt, przez prawie rok go nie dostał, support milczy - nic tylko zgłosić to na policję (no chyba że regulamin zastrzega że nie musi wysyłać zakupionych rzeczy, ale w takim razie można śmiało zaskarżyć regulamin).

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Moze brzmi to smiesznie, ale jak ktorys z Was zamowi monitor za 55k FPP i nie dostanie go w 35 tygodni, pozniej zalozy tutaj podobny temat (monitor po tym czasie zniknie z oferty a w sklepie bedzie kosztowal juz 300 zl) zostaje zjechany tak samo przez graczy z wyzszych stawek jak koles z misiem i ciekawe czy wtedy bedziecie tacy cwani... Sprawa jest prosta nawet jakby koles zamowil jebane zapalki z PSa, nie dostal ich a PS MUSI mu to zrekompensowac ...

  3. #13
    GuestJ Guest
    Też uważam że powinien dostać a support ssie skoro nic mu nie odpowiada.
    Tyle że śmieszne... bo to misiek

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ale po co on tego misia zamówił?

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Ł3
    Posty
    58
    Z moich obliczeń wynika, że zamówił tego misia na początku lutego, więc pewnie chciał go sprezentować jakiejś lasce na dzień kobiet. Oczywiście mogę się mylić

    Czekam na inne propozycje, a może kaziu rozwieje wątpliwości?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 24-09-2008 o 09:06 Powód: usunięt y zbędny cytat

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    Niech napisze do Maćka na PW to to wyjaśni

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja też się uśmiałem czytając o misiu, ale Macia ma racje - ten pieprzony miś mu się należy jak psu micha , bo za niego zapłacił

  8. #18
    Jak zamawiałem swoje "misie" to w emalii potwierdzającej stało coś takiego:

    "IF YOU HAVE NOT RECEIVED YOUR ORDER WITHIN 8 WEEKS, PLEASE NOTIFY US SO WE MAY TRACK YOUR PACKAGE.

    If you don't contact us within 8 weeks, your order is assumed delivered.

    Best Regards,

    The PokerStars Cashier"

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867

  10. #20
    Kazik napisz na priva odnajdziemy pluszaka podaj nicka na PSie