Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11
    mam kolege grafika to jakis fajny design strony internetowej moglby zrobic na ktorej prowadzony bylby ranking itp, mozna tez stworzyc jakies profile graczy, blogi, moze brzmi to dziwnie, ale fajnie byloby zorganizowac takie cos ...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Jestem jak najbardziej za liga dla uzytkownikow forum

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    Ja również jestem za wpisowe 5-10$ i gitarka raz w tygodniu mozna grac

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Jako ze nie mam dostepu do polskich promocji ze wzgledu na moje miasto podane w rejestracji na PS, z przyjemnoscia zagram w takiej serii turniejow

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    To kto jest skłonny zorganizować coś takiego?

  6. #16
    ja chetnie bym mogl, ale musze najpierw uzbierac te 2000fpp :P bo dopiero wtedy mozna organizowac takie turnieje z tego co wiem,

    co do spraw organizacyjnych to tak jak juz wczesniej wspomnialem kolega jest grafikiem wiec moglby zrobic jakas mini stronke ligi, z informacji, uczestnikami i roznymi dodatkami, turnieje te rozgrywalyb sie co tydzien, a zwyciezca takiej ligi (ogolnego rankingu) otrzymalby konkretna nagrode itp, moze uda mi sie pozyskac jakies sponsora nawet

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Z tym sponsorem to chyba przesadziles troche. Bo raczej inny soft niz PS nie bedzie do takiej ligi nic dorzucal

    A co do dnia w jakie ebdziemy grac to ja prponuje czwartki albo piatki lb inny dzien w tygodniu. Oprocz sobot i niedziel.

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Niedziela odpada ze wzgledu na mnogosc turniejow na Stars. W kazdy inny dzien po godzinie 21 pasi

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    krk
    Posty
    24
    Pomysł wydaje sie bardzo dobry!
    Proponuje uwidocznienie jakos tego tematu na forum, bo do dzialu Pokerstars pewnie nie kazdy regularnie zaglada!

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Mam pytanie czy zeby zzorganizowac turniej na PS musze miec 2000 FPP w danym momencie na koncie czy po prostu jest to suma moicg FPP w ogole ugranych na PS?

    BartekPL