Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 114
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Zastanawia mnie tylko po co robicie ankiety z data turnieju jak i tak ustalacie inna????


    nie to zebym sie denerwowal ale zarezerwowalem sobie pobyt nad morzem w pierwszym tygodniu sierpnia bo tak wynikalo z ankiety... no coz szkoda

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    389
    Czy to jest pewna data????

    pytam bo moze nie bede musial nic kombinowac z wyjazdem.....

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    clipper, tłumaczyłem czemu wybraliśmy drugą datę i niechce mi się powtarzać. I tak ta data (13-14) jest pewna.

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    wwa
    Posty
    18
    Ale opcja z tymi noclegami!!!

    Przyjezdzasz w sobote grasz potem sie bawisz pijesz i... jest niedziela grasz i spadasz do domu. poniedzialek wolny mozesz poswiecic na spanie!

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Szczytno
    Posty
    20
    Kurde przejechał bym sie z chęcią na ten turniej , jescze nigdy nie grałem turnieju w realu Ciężko z Kasą i z samochodem !! no ale kase jakoś zkołuje !! a do sopotu moge dojechac nawet i stopem . nocleg na plaży!! Ale najważniejsza jest gra !! więc narazie zapowiada sie na to ze wpadne na mój 1 turniej do sopotu

    Pozdro TheGame.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Ponowie prośbę. Gdyby ktoś przechodził w okolicach lokalu, w ktorym bedzie rozgrywany turniej, to prosze sie rozejrzec za jakimis osrodkami z domkami lub przyczepami do wypozyczenia i w miare mozliwosci o sprawdzenie orientacyjnych cen. Z gory wielkie dzieki.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Nie wiem czy znam dobrze Sopot, ale z tego co kojarze to w najblizszych okolicach nic podobnego nie znajdziesz. W poblizu masz jedynie DROGIE (duze liteterki to nie pomylka :lol: )pensjonaty i hotele. Mysle ze lepszym rozwiazanem bedzie poszukanie jakies prywatnej kwaterk jezeli szukasz czegos w niezbyt wygurowanej cenie.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Jest kilka kampingów z 'hamskimi' domkami, postaram się na dniach dowiedzieć po ile i czy są jakieś miejsca.

  9. #19
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    obok jest plaza , jak nic nie znajdziecie zawsze mozna na niej kimac :lol:

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Po co sie Martwic o spanie ZdzIsiO jak wygrasz to kimasz gdzie chcesz jak przegrasz :d ---> spiwór, plaża