Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Po pierwsze to "wszedłem", a nie "weszłem".
    Po drugie to ja gram w Settlersów do dzisiaj...

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Bo to co dobre nigdy nie przemija

  3. #13
    nie ma jak multiplayer (dzielony ekran) Settlers na Amidze 500
    pożyczało się drugą myszkę od sąsiada

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Może są wśród Was tacy "emeryci" co pamiętają serie SETTLERS ?
    Wiesz, tutaj są emeryci którzy pamiętają takie szlagiery jak Atic Atac, Manic Miner, Sabre Wolf, Raid over Moscow, itp. Pamiętaja też takie pudełko które podłączało się do telewizora i na ekranie pokazywały się m.in. dwa prostokąty (rakietki) i kwadracik (piłeczka) - to był taki Play Station z początku lat '80.

    jdx

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No to jak już wspominamy...

    Ja zaczynałem od C-64 z magnetofonem i to sprowadzony z niemiec bo tutaj był to towar nieosiągalny To był sprzęt! Jak już sie ustawiło głowicę i wczytało taśmę to można było odpalić takie cuda jak: Giana Sisters(mario), Bruce Lee, Galaxy, Boulder Dash, Arkanoid, Pitstop(F1 ze zmianą opon!),Spy vs Spy,Montezuma, River Raid, Agent USA...aż łezka się kręci Chyba sobie dzisiaj ściągne emulatora i przypomne stare dobre gierki z zielonych lat

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    heh, ja tez commodorca meczylem ja sobie nawet kiedys kardridz kupilem, taka przystawka muzyczna, ze na klawiaturze mozna bylo grac jak na fortepianie, heh
    no i oczywiscie gierka Cyrk, najlepsze bylo chodzenie po linie

  7. #17
    GuestJ Guest
    A ja mam ochotę na "Wiedźmina" ale mój komputer by wybuchł gdybym go odpalił.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    118
    spy vs spy w trybie multi to bylo cos

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ja zaczynałem na Amiga500, pamiętam dyskotekę jaką miałem jak grałem w Diunę na 6 dyskietkach bodajże, co chwila włóż dysk 1, włóż dysk 3, włóż dysk 6 itd albo fajowska gra Syndykat! A grał ktoś w CannonFodder albo jakoś tak? (nie pamiętam nazwy dokładnie), kiedyś gry miały pomysł, teraz to przerost formy nad treścią, na perełki trzeba czekać, Wiedźmin jest niezły, właśnie go męczę...

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    nie zapomne nigdy setki godzin spedzonych w automatowych-spelunkach
    po srodku lat 80tych.. to byly czasy,ehhh