Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Kurczę, a ja wpłaciłem na i4poker 50 euro, żeby dostać zestaw gadżetów i mieć na satelity do ppt.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Kolega lord dobrze gada. Żadna z renomowanych pokerowni (PS, FTP, Party), chociaż z tego co pamiętam to mają taką możliwość, nigdy nie żądała ode mnie żadnych kopii paszportu/dowodu/rachunków/karty płatniczej. A robiłem tam wpłaty i wypłaty nie tylko Netellerem, ale również i (różymi) kartami płatniczymi. Kopii papierów żądają tylko pokerownie-krzak i co dla mnie najdziwniejsze, to chcą tego przy wypłacie zamiast przy wpłacie. A wniosek z tego taki że należy zadawać się tylko z renomowanymi firmami i nie będzie problemów.

    jdx
    z tego co pamietam to kiedys z Party dzwonili

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Kurczę, a ja wpłaciłem na i4poker 50 euro, żeby dostać zestaw gadżetów i mieć na satelity do ppt.
    spoko I4 zawsze szybkie wyplaty mb/nt/konto

    a wiecie wogole o co chodzilo z ta ruletka ?

    jak mozna inwestujac 20e wyjac 3000 ??

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    z tego co pamietam to kiedys z Party dzwonili
    Słyszałem o tym, aczkolwiek do mnie nigdy nie dzwonili. Mam tam konto prawie 3 lata, a pierwsze wpłaty i wypłaty robiłem przy pomocy karty kredytowej.

    jdx

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    a wiecie wogole o co chodzilo z ta ruletka ?

    jak mozna inwestujac 20e wyjac 3000 ??
    Zmieniali ustawienia softu. Miało byc tak, że jak ktoś wpłacił 3000E szybko zjezdzał na 20E. Pech chciał że im sie plus z minusem pomylił

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta
    spoko I4 zawsze szybkie wyplaty mb/nt/konto

    a wiecie wogole o co chodzilo z ta ruletka ?

    jak mozna inwestujac 20e wyjac 3000 ??


    Kuerten wiedze ze najwiecej krytykujesz i nie dowiarkujesz... a jak bym napisal na jakie liczby gralem polecial bys pewnie pierwszy do kasyna na ruletke.... otoz grajac na kolor kasy mi torche wzroslo przeszedelm na liczby jak trafisz za jeden e masz az 36 wiec przebitkajest ogromna a pomysl jak jakis szaleniec jak ja trafi za 10e liczbe??(360euro jedno razowo) przeggrlem w i4 kupe kasy dlatego to mnie tak boli ze jak udalo sie mi wygrac to odrazu robia pretensje blokuja konto itp... mialem glupi fart kiedy podbijalem stawki na liczby.Jezeli omnie chodzi to nie wierze w systemy itp grajac w kasynie czasami ma sie poprostu chyba szczescie.... "a wszyscy z tego zrobia zloty system na wzbogacenie sie..."...

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez kuerten Zobacz posta

    jak mozna inwestujac 20e wyjac 3000 ??
    Można nawet i 13000,jest na to okreslone prawdopodobienstwo,mniejsze lub wieksze ale jest.

    Nikt nie wie (rowniez ty Kuerten)czy gracz swiadomie wykorzystal blad czy nie,nawet czy blad wystapil czy nie.Jesli wiec
    to nie gracz zmienil cos w sofcie i nie ma jego ewidentnej winy to powinni wyplacic wygrana bo relacje gracz-siec opieraja sie w duzej mierze na zaufaniu z powodu duzej przewagi sieci wynikajacej z ich regulaminow.

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    a ja powiem w nawiązaniu do tematu

    !@#$%^& niewyszczekane gęby - to nie forum ruletkowe ...

    a I4 to FIRMA która zrobiła więcej dla pokera w Polsce niż tacy zjebani obrzucający gównem kolesie.

    Staję murem po stronie i4 ! i gwarantuję wam, że takie posty nawet NAJWIĘKSZYCH debili jak ja nie przekonują w mikroskopijny sposób do zmiany plaformy.


    Kilka lat temu też nazwałem jakaś firmę złodziejami - poprostu byłem jebnięty, a potem przepraszałem ...
    (pewnie można znaleść w archiwum)
    Ostatnio edytowane przez daniz ; 04-11-2007 o 13:44 Powód: zmieniłem brzydkie słowo na brzydkie znaczki

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    wygrywasz gruby turniej pokerowy, naprawde gruby ...
    ...
    cieszysz sie
    ...
    chlejesz
    ...
    trzezwiejesz
    ...
    konto zablokowane kasy nie wyplaca...
    pisze do supportu co k.... jest
    ...
    "Szanowny Panie mielismy awarie oprogramowania ...."

    dotarło.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 13-11-2007 o 15:14 Powód: usunięty zbędny cytat

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    ostanio ktos tak "wygraał"
    1 400 000 $

    oszukiwał to miał pecha ...

    NIEDOTARŁO