Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Trzeba przyznać, że od pewnego czasu Pokercs.com pogorszyło się, jeśli chodzi o czas wypłat. Najszybciej realizują Netellera a i tak trwa to do 48h (pamiętam czasy półgodzinnej wypłaty !!!!).

    Ja korzystam z MBookers i nagminnie przekraczają 48h oraz z Epassport (ostatnio wcale przestało działać czym mnie z lekka "podminowali", gdyż tą drogą realizuję transfer do "kieszeni" via VISA i bankomat lub zapłata w sklepie). Ponoć do końca tygodnia to naprawią (jakieś problemy techniczne).

    A weryfikację chyba każdy predzej czy później będzie musiał przejść jeśli zamierza coś więcej wypłacić lub transferować więcej niż 25$ do innego gracza )))

    Powodzenia dla wszystkich rodaków na Pokercs.com

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    ostatnia odpowedz jaka otrzymalem to :
    Dear Customer,

    Thank you for contacting us.

    We already have the required documents and have informed our cashier
    regarding it.

    Please allow up to 3 to 5 working days for your account to be photo id
    verified and your withdrawal to be approved.

    Please feel free to contact us if you have any additional questions.

    mam rozumiec ze juz wszytko git?
    adacvho ma racje ja wyplate zlecilem 10tego , dzis jest 16ty a oni dopiero majla wyslali z ta weryfikacja
    i pisza ze jeszcze 3-5dni bedzie ona trwala

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Adacho ale wiesz srednia liczba graczy wzrosla z okolo 2 do czasami 5-6k graczy online

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Wiem , wiem, ale jak dostaję maila z potwierdzeniem to piszą o max 48h... Na dziś jest już np. 80h a support przeprasza i obiecuje, że " as soon as possible..."

  5. Ja po zleceniu wypłaty przez MB pieniądze miałem praktycznie na drugi dzień. W 24 h się nie zmieścili ale na bank było mniej niż 30.

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    ja czekalem 5 dni na weryfikacje konta
    a gdy to sie juz wyjasnilo to kaska w ten sam dzien poszla
    wiec jestem zadowolony
    ci co nirobilo depozytu tak jak ja pewnie czekaja dluzej
    bo pewnie spradzaja czy nie bylo walka

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Są tacy co robili depozyt i wypłatę juź wiele razy , zweryfikowani są dawno, a na sporą wypłatę na MB czekają już 5 dzień....
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 19-08-2007 o 12:40 Powód: usunięty zbędny cytat

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Mam pytanko. W sumie wszędzie się pisze, że poker.com (czy tez carbon poker po zmianie nazwy) nie jest w żadnej sieci.

    A tymczasem jednak jest kilka roomów grających na tym samym sofcie i mających identyczne promocje - np Poker Nordica.

    I teraz zastanawiam się, czy to rzeczywiście jest sieć, czy też są one jakoś dziwnie ze sobą powiązane (tak jak poker.com i jego obecna nazwa carbon poker - niby różne a jednak te same)

    wiem, że namieszałem, ale chętnie ząłożyłbym konto na Poker Nordica, a chciąłbym, by ktoś rozwiał moje wątpkliwości, czy mogę (co jest np z freerollami za comp pontsy - czy mogę się np zarejestrować spod obu roomów - logika wskazuje, że nie, czy oni to jakoś mają rozwiązane? itp itd)

  9. Po pierwsze poker.com nie zmienił nazwy na carbonpoker. To jest nowy room tych samych "właścicieli". Faktycznie z tego i tego można grać w tych samych turniejach, czy na tych samych stolikach. Coś takiego jak dajmy na to Noble Poker i Expekt. Jednak i w jednym, i drugim musisz występować pod innym nickiem. Próbowałem się zapisać na carbon z takim jak na poker.com i sie nie dało. Jednak gra na obu właściwie nie ma większego (praktycznie żadnego) sensu i dlatego zostałem przy jednym. Co do Nordica nie wiem czy ma jakieś powiązania z tymi dwoma.

  10. #20
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    nie wiem dolkadnie
    ale na poker.com robiac wyplate musialem weryfikowac konto
    a gdy wczorja na nordica wyplacalem to pisalo ze juz jest zweryfikowane wiec jakies powiazanie maja napewno
    bo weryfikujac poker.com odrazu zalatwilem nordice