Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Muszę szczerze przyznać, że ostatnio chodziło mi to po głowie i wiem o co ci chodzi. Gość ma to samo co ty + FD i kolor dojdzie mu na tyle często, że nie masz odpowiednich oddsów.
    Owszem, jeśli oponent ma dokładnie AsJs, to wtedy Hero jest 6:4 dog, ale IMO nie należy zakładać od razu najgorszego. Przeciwnik może być na innym freerollu (a przynajmniej tak może mu się wydawać), tzn. mieć Js9s, a wtedy Hero jest faworytem 3:1. Podsumowując, jeśli przeciwnik zakładamy że przeciwnik ma tylko AsJs lub Js9s, to Hero jest faworytem 58:42, więc można sprawdzać.

    Poza tym Peri, co to w ogóle za gra? Raisujesz PF i nie dajesz CB na flopie??? Strasznie słabe.

    Cytat Zamieszczone przez Dave Zobacz posta
    LOL co z thread. Za niedługo będą tematy z flopniętymi quadsami i pytaniem: kto to zrzuci. NCMT
    http://forum.pokerzysta.pl/showpost....6&postcount=16
    Co prawda nie flopnięte, ale złapane na turnie.

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Owszem, jeśli oponent ma dokładnie AsJs, to wtedy Hero jest 6:4 dog, ale IMO nie należy zakładać od razu najgorszego.
    Oczywiście. Dlatego napisałem, że tutaj bym nie zrzucił. Co innego gdyby brakowało JEDNEJ karty do strita. Wtedy przeciwko solidnemu graczowi spasowanie chyba jest +EV. W końcu po co solidny gracz ma dawać taki overbet na stole AKQJ? Blef odpada. Prowokowanie do sprawdzenia przez 2 pary też Nic innego jak próba zafundowania sobie freerolla nie pozostaje .

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Oczywiście. Dlatego napisałem, że tutaj bym nie zrzucił. Co innego gdyby brakowało JEDNEJ karty do strita. Wtedy przeciwko solidnemu graczowi spasowanie chyba jest +EV. W końcu po co solidny gracz ma dawać taki overbet na stole AKQJ? Blef odpada. Prowokowanie do sprawdzenia przez 2 pary też Nic innego jak próba zafundowania sobie freerolla nie pozostaje .
    W końcu ktoś zrozumiał jaka może być trudność w tym rozdaniu. Deleo i masz pewnie nadal nie mają pojęcia. Czyli ci co zastanawiają się nad foldem robią to dlatego, że to małe stawki dla nich. To dodajmy sytuacji powagi.

    To samo rozdanie. Macie 4BI. Stol 200NL. Na turnie w puli jest
    17$, wy PSB i przeciwnik reraise allin za 800$. Kto da call? Daleo, masz, Dave, alutek?

    Zaznaczyłem w pierwszym poście, że przeciwnik jest dobry wg nas. BI nie pomnożył fartem, ale dobrą grą podczas, gdy siedzieliście przy stole.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 09-08-2007 o 06:40

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Warmatius Zobacz posta
    flop:
    Na flopie pula rozdmuchana.
    No właśnie. Tutaj nikt nie zrzuca i to oczywiste. Ale tutaj na turnie nie ma nic i jest overbet kilka BI od dobrego przeciwnika. Z czym zagrałby tak dobry przeciwnik?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    W końcu ktoś zrozumiał jaka może być trudność w tym rozdaniu.
    Przecież Kapol napisał, że w tym rozdaniu akurat by nie zrzucił... Tu nie ma trudności, tu jest niefart.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    To samo rozdanie. Macie 4BI. Stol 200NL. Na turnie w puli jest
    17$, wy PSB i przeciwnik reraise allin za 800$. Kto da call? Daleo, masz, Dave, alutek?
    To samo? Nie bardzo, bo tu effective stacks są 2 razy większe, a to duża różnica!

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Raisujesz PF i nie dajesz CB na flopie??? Strasznie słabe.

    tzn ze co Ty dajesz CB w 100% przypadkow ??

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Gdzieś w 75-80% przypadków. A przeciwko jednemu graczowi to będzie prawie 100%. W tym przypadku nawet gdyby przeciwnik był nitem to dałbym CB. Owszem, czasami można nadziać się na check-raise, ale jeśli np. koleś postanowi slołplejować wysokiego seta, a ja dobrze trafię na turnie, to koleś jest wyjebanu. A jak nie trafię turna, to oglądam river za darmo.

    jdx

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Jeszcze jedna wątpliwość mnie naszła - w kwestii tego, że nasz villain taki dobry. Overbet za 50$ do puli 4$ mając nutsa i draw do wyższego nutsa? O co chodzi? Po co już na turnie te 50? Czy on nie traci taką zagrywką? Czy dobry przeciwnik nie zagrałby tego jakimś rozsądniejszym re-raisem? Toć chyba chce dostać calla, nieprawda-ż?

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Poza tym Peri, co to w ogóle za gra? Raisujesz PF i nie dajesz CB na flopie??? Strasznie słabe.
    Nie słyszałem o takiej regule, że się CB-uje 100% flopów