Zobacz wyniki ankiety: Jaka data turnieju w Częstochowie najbardziej Ci odpowiada?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tylko 5 czerwca (12 i 19 odpadają)

    3 16.67%
  • tylko 12 czerwca (5 i 19 odpadają)

    1 5.56%
  • tylko 19 czerwca (5 i 12 odpadają)

    2 11.11%
  • 5 lub 12 czerwca (19 odpada)

    4 22.22%
  • 5 lub 19 czerwca (12 odpada)

    0 0%
  • 12 lub 19 czerwca (5 odpada)

    0 0%
  • wszystkie powyższe daty mi pasują

    4 22.22%
  • żadna z powyższych dat mi nie odpowiada

    1 5.56%
  • nie mam zdania

    3 16.67%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    No co ty omaha jest prosta, masz nuts to walisz, nie masz - pasujesz :wink:

    Tylko, żeby nie było 7Stud Hi/Lo bo jakaś koszmarna łamigłówka :shock:

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    hehuheuhue 7stud odpada panowie - to jest śmieszna gra czyżbyście zapomnieli że istnieje jeszcze 5stud ? to tez ciekawa gra ogólnie lubię OMAHę ale tylko High nie Hi/Lo
    Tak więc Omaha może być poza tym chętnie bym się zjawił w sobotę 8)

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    A może w sobotę zagrać turniej LowBall :twisted:

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Witam!
    Ja mam jeszcze takie pytanie do Erklosa jezli chodzi o turniej.Czy sa jakies noclegi blisko tej knajpy,gdzie mozna przenocowac,oczywiscie w miare tanie...jak tak to ile by kosztowaly????

  5. #15
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Na miejscu 25 zet od osoby, dwuosobowe (ale weekend 11/12 VI zarezerwowane). Miejsc jest kilkanaście. Jeśli turniej będzie 11/12
    załatwię też jakieś tanio ale dalej

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Widze,ze wszystko juz przemyslane Organizacja jak zawsze wzorowa. Dzieki za info...teraz juz czlowiek o nic sie nie musi martwic jak jedzie na turniej. No chyba tylko o to ,zeby nie zapomniec kasy,badz karty do bankomatu
    pozdrawiam i dziex za info

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Ja osobiscie proponuje w sobote zagrac holdema.Obojetnie czy to bedzie head`s up,turniej czy zwyczajny `stolik`.Moim zdaniem jest to najlepsza odmiana pokera,w ogole ,to wszystkich tutaj zarejestrowanych ona wlasnie zlaczyla.Szczerze mowiac to nie chce mi sie uczyc grac w omahe,czy tam studa.Vitorio napisal , ze jak sie ma nutsa w omaha to sie wali (czyli jedzie na calosc,zeby ktos sobie cos sprosnego nie p-omyslal )....wiec wnioskuje ,ze nie za bardzo ambitna jest to gra.Ale to tylko przypuszczenie i nie chce nikogo obrazic 8) Mozna by tez zrobic ze jedni sobie graja w omaha,a drudzy w holdema,jednak mysle ze frekwencja nie bedzie za duza,przynajmniej nie taka jak w niedziele....obym sie mylil.
    Pozdrawiam

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko, obojetnie co sie bedzie dzialo na pewno bedzie fajnie, ja moge zagrac i holdema i omahe, na pewno dojdziemy do kompromisu. Ja przyjezdzam obojetnie co bedziemy grali

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    myślę, że moglibyśmy sobie zrobić Pot Limit day i zagrać Holdem PL i Omaha PL (tylko high). Oba eventy za 50, bez rebuyów. A po zakończeniu dwóch eventów już oczywiście pełna swoboda i pewnie jakieś ring game.

    Edit: Tak mi przyszło do głowy, że to taka mała seria, podobna do wsop, więc można przyznać punkty rankingowe za wszystkie trzy eventy (dwa sobotnie i jeden niedzielny) i stworzyć klasyfikację całego weekendu (podobnie jak na wsop) - może jakaś dodatkowa nagroda...

    Pozdr
    Warsaw

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Bełchatów
    Posty
    217
    warsaw dobrze gada jeśli OMAHA to tylko High 8)
    poza tym odpowiadają mi jego propozycje :wink: