Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    186
    sie rodzi pytanie: czy jak komus dajemy oddsy do zbierania do 3 outsow, to to tez jest badbeat?

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak komus dajemy oddsy do dobierania do czegokolkwiek to jesteśmy baranami...

    w takich przypadkach to wkurwiałbym się tylko na siebie

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    bb jest wtedy gdy przegrywam
    lololololol

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    20
    jdx, przypomniales mi moje AKs vs AKo tez AI PF, to jest dopiero prawdziwy badbeat mnie na szczescie nie kosztowalo to to zbyt wiele:P

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    Generalnie chodzi mi o to, aby wyjaśnić w miarę jasno tą sprawę, aby można było zareagować na bluzgi przeciwnika, lamentującego, jakiego to badbeata nie wyłapał, gdy tak naprawdę wcale tak nie było... Po prostu drażni mnie, gdy słyszę ten zwrot, a przecież tak naprawdę aż tak często prawdziwy badbeat sie nie zdarza. Może by to więc jakoś skonkretyzować.
    Jeśli celem gry w pokera jest dla Ciebie profit, to imo wdawanie się w dyskusję co do zasadności i słuszności konkretnych zagrań przy stoliku nie ma większego sensu. Edukacja i uświadamianie błędów czy błędnych założeń twoich przeciwników jest -EV.
    Istotne jest jedynie by ręka była dobrze rozegrana, powinieneś być zadowolony jeśli twój przeciwnik postrzega prawidłowe zachowania jako błędne. Jeśli masz wątpliwości to zdecydowanie lepszym miejscem na dyskusje jest np. forum.

    A tu kilka bardziej odpowiednich odpowiedzi na oskarżenia o badbeat`y:
    - "put you on AK'
    - "ty" (działa zdecydowanie lepiej jeśli nie bylo "nh")
    - "ship it!"

    Potwierdzeniem dobrej gry są wyniki, a nie to co o Tobie mówią inni.

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    glosuje na SHIP IT

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta

    Potwierdzeniem dobrej gry są wyniki, a nie to co o Tobie mówią inni.
    No luz, pięknie ujęte, ale czy w takim razie nie można stworzyć jasnej definicji badbeata? Chedziło mi jedynie o to, że strasznie mnie wkur... jak ktoś np z JJ lamentuje że złapał badbeata, bo na turnie doszło K do mojego AKo, chociaż pozwolił mi tanio zobaczyć tego turna. I czy nie uważasz, że ten termin jest strasznie nadużywany? Tylko tyle. A to czy będę przeciwnika uświadamiał czy nie to już temat no kolejny oddcinek

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Moja propozycja definicji:
    Bad beat jest wtedy kiedy wrzucam większą część stack`a jako zdecydowany(70%+) faworyt i przegrywam.

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    Drougher

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    110
    Mówicie o bad beat XYo vs. XYs. A co powiedzieć o XX vs. XX np. AA vs. AA. To jest qrde dopiero bb. Mi parę razy zdarzyło się tak przegrać i wygrać też