Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    ...
    Zreszta taka prawda ze jak ktos pogra troche w pokera to praca za 800zł moze przyprawic o lzy ze smiechu :lol:

    Ale w zyciu czasem trzeba zaryzykowac

    Po zatym zawsze mozna sie po 1-2 latach opammietac i sprobowac czegos normlanego
    Sam sobie zaprzeczasz w sumie .. bo kto pójdzie po 2 latach grania do jakiejś miernej pracy z pensją za miesiąc która równa jest dobremu potowi czy miejscu w turnieju ?
    Z życiem z pokera to jest tak .. że jak wygrywasz to ciągle chcesz więcej i więcej.. i praktycznie nic poza pokerem nie jest ci w stanie tego zaoferować.

    Chyba że się notorycznie przegrywa.. wtedy sprawa wygląda nieco inaczej :P

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    powiem Ci sebkrol ze pieniadze juz nie sa dla mnie tak wazne jak kiedys odkad zaczelem wygrywac wiecej niz jestem w stanie wydac, wiadomo bede je inwestowal, ale ciagle mam mysli ze ktos sie w koncu do nich prypieprzy i beda klopoty, ale to nie jest najwazniejsze. tez nie mieszkam z rodzicami, bo studiuje, a wlasciwie przez najblizszy czas bede czekal na na poprawke jednaego ezgaminu od tego czasu gdy dalem dupy na studiach (nie powiem ze przez pokera-hazardzista nigdy sie nie przyzna) moja sytuacja z rodzicami, a szczegolnie ojcem bardzo sie zmienila i jesli nie skoncze z tym nie mam za bardzo czego szukac na chacie wiec sam rozumiesz, ze dylemat jest.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    blacha,sadze ze jest wiele mozliwosci zarobieia wiekszych pieniedzy niz w pokera
    oczywiscie nie dla kazdego,ale i w pokerze tak samo jest

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Nie pamietam kto to powiedzial (jakis pro na pewno), ani jak dokladnie to brzmialo ale sens byl taki, ze jak ktos jest na tyle inteligentny, sprytny, cierpliwy itp zeby zarabiac pieniadze grajac w pokera, to jest w stanie zarabiac na wiele innych sposobow.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    dobrze mowisz El Capitan , tylko poker jest bardzo latwym i przyjemnym sposobem zarabiania

    Krakers powiem Ci ze mialem bardzo podobnie tylko mzoe nie az tak ja tez w sumie olalem studia tzn pierszy semest srednia 4,11 mialem walczyc o 400zł stypendium za srednia powyzej 4,1 ale potem gdy pokerek sie rozkrecil stwierdzilemz e za 400 zł nie chce mi sie tyle uczyc i w sumie z przedmiotow gdzie nie trzeba duzo wkuwania fizyka analiza matematyczna mialem te 4 ale inne przedmioty olalem i nie zaliczylem semestru i teraz zamiarzam sobie wlasnie pojsc na jakas fizyke badz matme tak by miec protect przed wojskiem

    A z rodzinka nie zerwalem jakos kontaktu juz w sumie nawet jest ok bo juz przywykli starsi do tej sytuacji

    A co do postu Blachy to po 2 latach grania w pokera d pracy pojdzie ten co zbankrutuje i sie do tego nie nadawal ;D ;D

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    blacha,sadze ze jest wiele mozliwosci zarobieia wiekszych pieniedzy niz w pokera
    ...
    nie twierdzę że nie ma, tyle że trzeba w tym kierunku robić coś więcej niż siedzieć po ~8h dziennie przed kompem grając w pokera.

    Cytat Zamieszczone przez El Capitan
    ...jak ktos jest na tyle inteligentny, sprytny, cierpliwy itp zeby zarabiac pieniadze grajac w pokera, to jest w stanie zarabiac na wiele innych sposobow.
    tyle że trzeba mieć jakiś start, jakieś perspektywy i możliwości.. bo wątpie żeby w cv bądź na rozmowie o pracę liczyło się zdanie ' gram od kilku lat w pokera i całkiem nieźle mi idzie, dzięki temu jestem inteligentny, sprytny i cierpliwy' .. ale kto wie :P

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    nie twierdzę że nie ma, tyle że trzeba w tym kierunku robić coś więcej niż siedzieć po ~8h dziennie przed kompem grając w pokera.

    tyle że trzeba mieć jakiś start, jakieś perspektywy i możliwości.. bo wątpie żeby w cv bądź na rozmowie o pracę liczyło się zdanie ' gram od kilku lat w pokera i całkiem nieźle mi idzie, dzięki temu jestem inteligentny, sprytny i cierpliwy' .. ale kto wie :P
    Szczerze mowiac nie bardzo rozumiem dlaczego piszesz w takim tonie. Brzmi to jak wypowiedzi wiekszosci politykow, przyjmujesz najczarniejszy scenariusz, krytykujesz, zapominajac ze sprawa ma szerszy wymiar.

    Jezeli ktos stawia w zyciu tylko na pokera to najprawdopodobniej jest po prostu glupi. Chyba ze wczesniej zarobil juz na tym miliony. http://forum.pokerzysta.pl/showthrea...5908#post65908 tu jest wlasnie przyklad glupoty. Jezeli ktos zaklada, ze poker to studnia bez dna i wydaje pieniadze pewny, ze za miesiac zarobi tyle samo albo i wiecej to innaczej to sie skonczyc nie moze.
    Ale spora czesc tych ktorzy wygrywaja to ludzie inteligentni, ktorzy nie stawiaja wszystkiego na jedna karte. I nawet jezeli siedza te 8h przy pokerze, to nie mysla o tym jak te pieniadze wydac, tylko gdzie i jak je zainwestowac.

    Jesli chodzi o ta wypowiedz ktora przytoczylem to autor na pewno nie myslal o umieszczeniu tego w CV. Mamy to szczescie (albo nie szczescie), ze zyjemy w kapitalizmie i do zrobienia duzych pieniedzy nie trzeba byc wyksztalconym czlowiekiem. Mozna byc inteligentnym, sprytnym i czasami tylko to wystarcza. Piszesz o perspektywach i mozliwosciach, prawda jest taka ze lepszy start daje ci forsa na koncie (z pokera lub nie) albo bogaty ojciec niz dobre wyksztalcenie.

    A co kto wybierze to jego sprawa. Jeden woli pracowac od 7 do 15 za 3 tysiace. Kto inny bedzie wyciagal w pokera 1500 i bedzie szczesliwszy.

  8. #18
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ależ w pełni zgadzam się z tym co mówisz. Chyba jedynie się trochę nie zrozumieliśmy.. no i wiesz co .. już co jak co ale do polityków porównywać to jest poniżej pasa! :PPP

    Jestem jak najbardziej za zarabianiem pieniędzy na pokerze i jeszcze bardziej za późniejszym ich rozsądnym inwestowaniem.

    Z własnego jednak doświadczenia i ze sporej perspektywy czasu doszedłem do pewnych wniosków które w tą logiczną drogę postępowania wprowadzają pewne komplikacje.

    tyle że jestem mega zmęczony i napiszę o tym jakoś później ;]]

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    tyle że jestem mega zmęczony i napiszę o tym jakoś później ;]]
    Blacha czy już wypocząłeś ? Bardzo chciałbym poznać Twoje wnioski.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    BlaCha chyba na cale wakacje pojechales co?;p