Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    No wlasnie dlatego ze jestem inteligentny to nie rozumiem

    Bo wlasnie mysle tak jak soprano to mowi, to rozumiem ze jak sie gra nl10 nl25 czy moze nawet nl100 to dla nie ktorych bet nie wazne ile to ejst bb jest malym betem

    ale mysle ze wiekszosc osob gra na takich stawkach ze podbiacia prezentuja sie dla nich podobnie czesciej jest tak ze ktos siada na zaysokich stawkach niz na za niskich

    Wiec mysle ze jak mi przypieprysz 600$ na nl1000 to tak jakbys mi zagral 30$ na nl50 wiec jest szansa ze spasuje top pare

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Wg mnie różnica jest spora,teoretycznie wydaje się że wielkość stawek jest rzeczą subiektywną ale w oczach przeciętnego europejczyka 10$ to nie jest tak duzo jak 1k$ nawet jesli ma 30x buy in,druga sprawa to częste wchodzenie na za wysokie stawki np z 5x buy in,kolejny możliwy powod to wygrana w duzym turnieju ktos kto jednorazowo wygrał tyle nadal bedzie sie bardziej liczył z kasą zarabiając np 500$/miesiąc,pozatym jeszcze dochodzi motyw taki ze za 10$ nic nie można zrobić a za 1k$ juz tak,jak widać jest sporo argumentów za tym ze na wyzszych stakwach gra sie ciasniej ostrożniej itd. wkoncu to lepsi gracze wychodza na wyzsze stawki i przede wszystkim sie na nich utrzymują a nie bankrutują.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    na wysokich stawkach ostrozniej?never(tym bardziej sh)