Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie gram w Omahe i srednio sie na niej znam ale widzialem jak ludzie problemu pasowali w tej odmianie middle seta na flopie. W Omaha prawdopodobienstwo ze ktos ma wyzszego seta jest duzo wieksze niz w Holdemie wiec nie mozna tego za bardzo porownywac. Ale zgadzam sie z tym ze w Holdemie sa sytuacje gdzie mozna spasowac seta na flopie.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie gram w Omahe i srednio sie na niej znam ale widzialem jak ludzie problemu pasowali w tej odmianie middle seta na flopie. W Omaha prawdopodobienstwo ze ktos ma wyzszego seta jest duzo wieksze niz w Holdemie wiec nie mozna tego za bardzo porownywac. Ale zgadzam sie z tym ze w Holdemie sa sytuacje gdzie mozna spasowac seta na flopie.

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    35
    moze trafil bys na badbet? =]

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    W Hold`em przy takim ukladzie kart i dwoch All-inach rzucil bym seta 2, szostek juz nie :lol: Najlepsi sa goscie co sie zala ze mial seta (osemek) na flopie zalozmy przy takim ukladzie :


    TURN (MOZE DALO PRZECIWKNIKOWI JUZ STRAIGHTA)

    RIVER

    I gosc co mial seta na flopie gra All-in badz robi call(all-in) i placze bo ktos pokazal


    I potem opisuje jakie GLUPI SOFT itp. Dla mnie LOL z takich gosci :lol:

  5. #15
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przypomne wam co pisal DOyle Brunson (z pamieci, ale jak sie pomyle to chyba nie duzo).

    "Jak z setem nie przegrywasz calego buyina to znaczy ze zle rozgrywasz sety", cos takiego , ja prawde mowiac w holdemie nie wiem czy kiedykolwiek zrzucilem i zrzuce seta na flopie

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Joker86
    I gosc co mial seta na flopie gra All-in badz robi call(all-in) i placze bo ktos pokazal


    I potem opisuje jakie GLUPI SOFT itp. Dla mnie LOL z takich gosci :lol:
    Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale all-in na flopie przy takim stole jest całkiem dobrym zagraniem. Oczywiście ten all-in musi być na tyle duży, aby przeciwnik dobierał przeciw oddsom, jeśli już zdecyduje się to robić. Wtedy, z matematycznego punktu widzenia, zawsze wygrywamy.

    jdx